SisterHooD

Evet ya artık hep lavantalı seyler alıyorum sabun sıvı sabun parfümü de oyle alacam :KK70: ama şampuan bulamadım
Yasemin kolonyasi, yasemin vucut spreyi filan taktim ben son dönem.. Lavantali deterjan, yumuşatıcı ve kremim filan var.. Limon kokusunu da inanilmaz severim.. Limonlu kavunlu cilekli karisik krem aldim geçenlerde : ) hafif keskin ama fresh kokulari seviyorum sanirim ben..

Benim annemin sandığı geldi çeyizde balkonda duruyor boş boş o aklıma geliyor :KK70: yaş kaç evde kaldım dedin de :)
YÜÜÜRMİ DÖRT :rolleyes: ama ben geçimsizim azıcık o yüzden şimdi karar vwrdim biliyorum 30 u bulur biriyle anlaşıp evlenebilmem :deli:

konuşması tanıması etmesi sözü nişanı 27-28. ideal işte :süslü:

Yasemin kolonyasi, yasemin vucut spreyi filan taktim ben son dönem.. Lavantali deterjan, yumuşatıcı ve kremim filan var.. Limon kokusunu da inanilmaz severim.. Limonlu kavunlu cilekli karisik krem aldim geçenlerde : ) hafif keskin ama fresh kokulari seviyorum sanirim ben..

Aa benim deterjanda lavantalı doğru ben öyle karışık sevmem de lavanta 2. Sevdiğim koku :) bende lavantaya taktım

V Vinka içim yandı. bugün hep kaybedilen annelerden konuştuk. allahım cümlemizin ölmüşlerine nur yağdırsın.. mekanları cennet olsun inşallah...
Annem benim en yakın arkadaşımdı, her şeyimdi. En yakın arkadaşımdı. Beraber uyurduk, o gittikten sonra hayatımdaki boşluğa hala alışamadım. Onunla oturduğumuz eve çok yakınım, o şehirde yaşıyorum. Her yerde hala onu, onunla olan anılarımı yaşıyorum. Zamanla azalacak biliyorum, metanetli kalmaya da özen gösteriyorum. Ama bazı zamanlar özlem ağır basıyor, böyle bir duygusallık çöküyor. Bu kadarı da olacak artık... Ne yapalım...
Ahh kuzum benim, uzme beni.. InsaAllah gorursun hasret giderirsin.. Bi duasi varsa okuyup yat..

Bir duası var mı bilmiyorum açıkçası, ama her gece Allah'tan istiyorum. Geçen hafta gördüm ikinci kez sadece...

X