SisterHooD

Sen ne anlarsın pis hamarat :KK70: pasaklı pasaklinin halinden anlarmis. Gel sarılalım kusum Anti Depresan Anti Depresan :anne:

Utanin utanin yemin ederim ağlamamak için zor tutuyorum kendimi .. İşte kötü gün dostu !! ❤️❤️
IMG_20180208_145304.png

Bende saklicim guzel resimlerini he mavisi:KK36:
Ayyy benim boncugumda var sende dimiii ♡♡

Sanki cok boyuksun:KK4:
Büyüğüm:KK43: önümüzde ki bayram el opturucem size ahahah g.t kadar boyumla ahahha :KK70: kizlar saka maka. Kardeşimin arkadaşı bizim işyerinde staj yapiyor. Bana abla dedi. Tamam dedim artık yaşlandın ahahaha ondan once hic kimse dememisti. Kardeşim diyor ki saygıdan demişti
Birde geldim ona ağladım ahahahah

Sen daha minnoşsun nasıl o zaman ergen olabilirsin ki.
Dip not: Senin de mi vardı yoksa :KK70:
Hayır yaa asla yoktu :KK70: benim karınca gözlüğüm vardi bikerem. Türkan soraya benziyordum takınca ahahaha yada ayşen grudaya :KK70: :KK70:

Niye siz yayılırken iyi, ben yayılınca mi gözüne battı :KK70:
Buyursun genislersin diye dedim :KK70:
Cok fena :KK70:

niye kiz iltifat ettim sana :KK43: vermiyom o artık benim resmim :KK200: ölene kadar sakliyicigimmm
terelelli34 terelelli34 bana niye foto atmadin he :/

Ahahahahah şu fotoda en üzüldüğüm şey ne biliyor musun. Şu uzaylı gözlükleri modayken ben ergendim ahahaha siz bebeler hatırlamazsınız :KK70:
Aynalilarida vardi :KK70:

Ayyy benim boncugumda var sende dimiii ♡♡

Büyüğüm:KK43: önümüzde ki bayram el opturucem size ahahah g.t kadar boyumla ahahha :KK70: kizlar saka maka. Kardeşimin arkadaşı bizim işyerinde staj yapiyor. Bana abla dedi. Tamam dedim artık yaşlandın ahahaha ondan once hic kimse dememisti. Kardeşim diyor ki saygıdan demişti
Birde geldim ona ağladım ahahahah

Hayır yaa asla yoktu :KK70: benim karınca gözlüğüm vardi bikerem. Türkan soraya benziyordum takınca ahahaha yada ayşen grudaya :KK70: :KK70:
Evet tabii boncukta var bende. Kiz bunalima girme bosver abla desinler daha iyi girumcelik yapariz:KK70:

X