SisterHooD

iyi canim ya konuna baktım üzüldüm allah kolaylik versin doğru karar vermissin.
İnşallah abla.
Bugün sabah onu ifade vermeye karakola çağırmışlar. Babamı aramış sabah Fiona ile konuşmam lazım diye babam da demiş benimle konuş ben ona iletirim konuşmam lazım demiş babam verdi telefonu beni şikayet mi ettin vicdansız dedi ben de sen bana kıyarken döverken vicdansız olmuyorsun da ben seni şikayet edince mi vicdansız oluyorum dedim. Her yerden engellemiştim zaten instagram 2. hesap alıp yazmış benden bu kadar nefret edecek ben ne yaptım diye .. Bir sürü yazmış cevap vermedim engelledim. Bidaha hesap almış hakkını helal et hadi eyvallah bacım yazmış bütün hesaplarını silmiş. Sonu hayır olsun en çokta benim olsun.
Uzaklaştırma kararım çıktı zaten 90 gün

Ahh canım güle güle atlatırsın bu belayı inshAllah hayirlisiyla. Bacım nedir yaa. Salak herif
Duygu sömürüsü yapıyor.
Babama da benim yuvamı siz yıktınız diye sayfa sayfa mesaj atmış ..
Babam da sadece senin yuvanı sen kızımı boks torbası diye kullandın diye yıkıldı ben sana stres at diye stres topu vermedim hayatının arkadaşı olsun yol arkadaşın olsun diye evlat verdim dedi

Gitsinde nenesi ona köyden bi kız alsin. Valla köydekiler bizden uyanik. Onlar saf sanıyorlar her dediğimizi yapar sanıyorlar. Görsün ebesininkini. Baban ne guzel yazmis. O kediyi kurtar fiona

Gitsinde nenesi ona köyden bi kız alsin. Valla köydekiler bizden uyanik. Onlar saf sanıyorlar her dediğimizi yapar sanıyorlar. Görsün ebesininkini. Baban ne guzel yazmis. O kediyi kurtar fiona
Abla kedimi ne yaptı bilmiyorum da gün içinde babamla iletişime geçiyor evi boşaltacakmış akşam babama aldığınız eşyaları götürün demiş daha çoğu kutusundan bile çıkmadı babam sevgi eline ver demiş

Anahtarın varsa akşamı beklemeyin. O ev seninde evindi. Çıkın alın esyalarinizi. Kedi duruyorsa kediyide al. O kendine bakamıyor hayvana hic bakamaz

gidn bütün eşyalarını alın. saçmalama

he istemiyo musun kullanmak? anıların mu depreşir üzülür müsün? o zaman; bi yetim evlenir tutar hayrına verirsin.
bi öğrenci evi olur verirsin. hiç bişey olmasa al çöpe at gene yar etme eşyalarını. ev kolay kurulmuyo. ayrıca 19 aşırı küçük bi yaş. daha da neler bulursun

Anahtarın varsa akşamı beklemeyin. O ev seninde evindi. Çıkın alın esyalarinizi. Kedi duruyorsa kediyide al. O kendine bakamıyor hayvana hic bakamaz
aynen öyle ne demek sevgiline ver. el alem senin zorlukla aldığın kutusy açılmamış eşyaları çatır çatır kullanırken görürsün fiona. çay kaşığını bile bırakma ona.

Babamgil getirmek istemiyorlar.
Babam kedisi de lazım değil diyor.
Avukatta getirme eşya hırsız tutar diyor.
Artık pek fazla lafta diyemiyorum babamın lafının üstüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…