SisterHooD

Babamgil getirmek istemiyorlar.
Babam kedisi de lazım değil diyor.
Avukatta getirme eşya hırsız tutar diyor.
Artık pek fazla lafta diyemiyorum babamın lafının üstüne
hırsıza çıkıyo muymuş ad öyle eşyaları alınca? ay hiç duymamıştım. alma madem sen de. ama kediyi al. o da bi can sonuçta.
günahtır evlat o da. bırakma onu.

hırsıza çıkıyo muymuş ad öyle eşyaları alınca? ay hiç duymamıştım. alma madem sen de. ama kediyi al. o da bi can sonuçta.
günahtır evlat o da. bırakma onu.
Abla kişisel eşyalar hariç o da evden eşya çıkaramıyor polis ve haciz memurlarıyla gidiliyormuş çok karışık işler benim aslında 1 kuruşluk tazminat davası açasım var ama

aynen öyle ne demek sevgiline ver. el alem senin zorlukla aldığın kutusy açılmamış eşyaları çatır çatır kullanırken görürsün fiona. çay kaşığını bile bırakma ona.
Aynen yaaa. Ben günahımı bırakmam o herife. Yazık günah onca sey. Sevgilisi bunu alsin @ (gülen b.k) :KK70:
"gözüüüüm yaşarıyoooor yüreğiiiiim kanıyor":KK14:
Bırak arabeski simdi. Kediyi kurtarma operasyonu baslatalim

Aynen yaaa. Ben günahımı bırakmam o herife. Yazık günah onca sey. Sevgilisi bunu alsin @ (gülen b.k) :KK70:

Bırak arabeski simdi. Kediyi kurtarma operasyonu baslatalim
babasıyla evi bassın işte kediyi de kucaklasın götürsün kedinin alnında yazmıyo ya adamın diye:halay:

duygusuz black karısı :KK53:

kızım ben temizliğe devam ediyom acı bile çekilmiyo toz beziyle bakışırken bu ne ya :KK53:

Abla kişisel eşyalar hariç o da evden eşya çıkaramıyor polis ve haciz memurlarıyla gidiliyormuş çok karışık işler benim aslında 1 kuruşluk tazminat davası açasım var ama
kuzum ilk defs duydum sen avukatını dinle. o zaman memurlarla gidildiği zaman al sen de eşyalarını. bırkama hiçbişeyini. annenin babanın emeği var. çöpünü bile bırakma

babasıyla evi bassın işte kediyi de kucaklasın götürsün kedinin alnında yazmıyo ya adamın diye:halay:

duygusuz black karısı :KK53:

kızım ben temizliğe devam ediyom acı bile çekilmiyo toz beziyle bakışırken bu ne ya :KK53:
Elin işte gözün oynaşta :KK53: şu isi doğru yap. Kocaya gidince pesinden gelirim. Senden karı olmaz. Seni uc gunde geri gonderirler babanin evine. Ayy dur hatlar karisti. Bunlar kendimeydi ahahaha :KK70:

Evet yaa minnoş kediyi bana hediye etmişti eşim desin alsin gotursun :KK43:

Elin işte gözün oynaşta :KK53: şu isi doğru yap. Kocaya gidince pesinden gelirim. Senden karı olmaz. Seni uc gunde geri gonderirler babanin evine. Ayy dur hatlar karisti. Bunlar kendimeydi ahahaha :KK70:

Kedi onun üstüne avukata onu da sordum hırsız tutar dedi hırsızlıktan dava açar dedi hapise giriyormuş neden kedi kaçırdım ondan :KK70:

gerek yok bence "benim kedim, bakımıyla ben ilgilendim eşim evi terkettiğimde vermedi bana zorla aldı, eğer niyetim kendime ait olmayan herhangi bir şeye el koymak olsaydı diğer eşyalardan da alırdım ki kendi şahsi eşyalarım dışında hiçbir eşyamı dahi almadım. ama o da bi can ve eski eşim onun bakımına hakim olmadığı için asla bırakamazdım" dicek. hukuki anlamda bi mahsuru yok bence bu savunmanın. D damdan yanılıyor muyum?

---------------
valla onları benim arkamdan söyle :KK53:
tam bekar evi benim ev :KK53:

Ne karışık yav ne saçma Allahim :/
kedi onun üstüne mi??? ay bunu da ilk kez duydum tövbeler tövbesi.

ben sokaktan kedi aldım büyüttüm allem etti kallem etti ikidebir doğurdu onları da büyüttüm ama nüfusuma almamıştım hiç.

cins kedi mi bu petshoptan alırken mi faturada adı mı yazıyo aaaaa ay kaldım böyle :deli;

gerek yok bence "benim kedim, bakımıyla ben ilgilendim eşim evi terkettiğimde vermedi bana zorla aldı, eğer niyetim kendime ait olmayan herhangi bir şeye el koymak olsaydı diğer eşyalardan da alırdım ki kendi şahsi eşyalarım dışında hiçbir eşyamı dahi almadım. ama o da bi can ve eski eşim onun bakımına hakim olmadığı için asla bırakamazdım" dicek. hukuki anlamda bi mahsuru yok bence bu savunmanın. D damdan yanılıyor muyum?

---------------
valla onları benim arkamdan söyle :KK53:
tam bekar evi benim ev :KK53:
Ne güzel yazmışsın giii. Seni avukat yardımcımız ilan ediyorum :KK70: benide birileri buranın muhtarı yapıyordu ahaha:confused: tamam bundan sonra iş yapana pasaklı maumelesi yapıyoruz sistam tamammi :KK70:
:KK70: :KK70: hatırlamam mı ....
Kim ban yedi kız
Parte yimis kuşummm

kedi onun üstüne mi??? ay bunu da ilk kez duydum tövbeler tövbesi.

ben sokaktan kedi aldım büyüttüm allem etti kallem etti ikidebir doğurdu onları da büyüttüm ama nüfusuma almamıştım hiç.

cins kedi mi bu petshoptan alırken mi faturada adı mı yazıyo aaaaa ay kaldım böyle :deli;
Yav hadi faturalı olsun yine alabilir. Takılardan alınmış birsey. Kendine birton alışveriş yapmisti. Kedide ona kalir

Ne güzel yazmışsın giii. Seni avukat yardımcımız ilan ediyorum :KK70: benide birileri buranın muhtarı yapıyordu ahaha:confused: tamam bundan sonra iş yapana pasaklı maumelesi yapıyoruz sistam tamammi :KK70:

Parte yimis kuşummm
haahhaha inşallah öyle olmuştur :deli:

tamam ev işi yapan sinsidir :rolleyes:

X