SisterHooD

Baba devreye girerse biraz korkar hiç değilse..

Esinin tavrina uzuldum ben.. Kimsenin hayali babaevini birakip baska bi ailenin boyundurugu altina girmek degil evlenirken.. Herkes bi birey ve ayri bi aile kurmaktir evliligin mantığı.. Ne demek annem ne derse o olacak?
yani beni en çok yıkan onun beni savunmaması oldu zaten . hatta biraz daha sert çıksam annesi üstüme yürüyecekti eşimde annesiyle birlikte üstüme yürürdü artık blemiyorum
Eşin büyümemiş ana kuzusu hala,onubilir onu söylerim..
maalesef bunu söyleyince de kabul etmiyorlar. kaynanama hepinizin tedaviye ihtiyacı var bağımlısınız dediğimde asıl senin tedavi olman lazım dedi bana

Cocuk düsünüyor musun gercekten?

Kesinlikle o yüzden söylüyorum. Bizi evde bu durumda etkili olan annemdir , pembebogurtlen91 My SouL bilir bende bir pürüz yaşamıştım eşimle ilk evlendiğimde .. bir daha aynısı olursa beni göremezsin dedim 4,5 sene oldu tekrarlanmadı.
Anneme söyledim ben direk
Eşimde annemin beni bırakmayacağını iyi bilir.

Nasıl bir cesarettir bu böyle,asıl şuda çok önemli sen eşini seviyormusun yanındayken ne hissediyorsun mesela..

ayrılık döneminde babam devreye girdi ama benim için çok sert tepki vermedi o yüzden de çok ciddiye almadılar
babamda seviyelerine düşmek istemedi çünkü eşimin annesi babası annemi babamı sosyal medyadan silip engellemişler çocuk gibi babam da bunu görünce kimlerle muhatap oluyorum ben ya dedi
Der tabii.. Kimden alıyor o cesareti? Ogluşundan..
aynen kadın baktı oğlumdan tık yok yüklendikçe yüklendi bana

Yuhhh rahatsıza bak..

Mutlaka birisinin duruma müdahele etmesi gerekir..
Yoksa durum dahada kötüye gider..

Baban biraz daha sert olaymış keşke..

Baban valla öyle demekte haklı , uzaktan da olsa nasıl bir aileye sahip olduğunu görüyorum kuzum.. anlıyorum.
Hiçbirşeye mecbur değilsin bunu unutma sadece

Nasıl bir cesarettir bu böyle,asıl şuda çok önemli sen eşini seviyormusun yanındayken ne hissediyorsun mesela..
eşimle de ilk güünden beri bir küs bir barışığız . annesi için beni çok kırdığı anlar fazlasıyla oldu.
yani ne bileyim abla hiç cicim ayı yaşayamadık hala derdi fikri zikri annesi .hala bana bu duruma getiren sensin sen herşeyi mahvettin diyor. bir günde demedi ki nedne böyle oldu neden eşim üzgün

Aynı laflar aynı hareketler bu anneci erkekler klasik bir tipte oluyor demek ki ..
Hep böyle benimki de hiç istemiyor kendi yaşantımız olsun

Suçu sana atıyor direk farkındasın demi...
Kendi masum bu durumda..
Yaşasın anasıyla beraber..

Baban valla öyle demekte haklı , uzaktan da olsa nasıl bir aileye sahip olduğunu görüyorum kuzum.. anlıyorum.
Hiçbirşeye mecbur değilsin bunu unutma sadece
yani seviyeye bak çocuk gibi silmek engellemek .

babam zaten başından beri ailesine ısınamamıştı köprüyü geçene kadar böyle davranıyorlar demişti kiii dediği çıktı

Haklısınız
Yanlış hatırlamıyorsam sizde boşanmıştınız bu sebepten sizin evliliğiniz ne kadar sürdü
1 seneden biraz fazla..
Bizim tamamen bu sekilde degildi, annesi bana hakaret filan edemezdi ama aile kompleksi vardi tabii eski esimde ve annesi ile ablasi rezil insanlardi.. Hiç pişman olmadim.. Kendi evlatlari perişan oldu, birbirlerine düştüler, 3seneden fazla oldu bosanali, eski esim halen birlesmek istiyor, ortak çevremizden duyuyorum ama tabii ki bitti o iş, Allah sinamasin da..
Ben cok cok çabalarım, sabrederim, susarim ama film bi koparsa dönüşü olmaz..

Aynı laflar aynı hareketler bu anneci erkekler klasik bir tipte oluyor demek ki ..
Hep böyle benimki de hiç istemiyor kendi yaşantımız olsun
Suçu sana atıyor direk farkındasın demi...
Kendi masum bu durumda..
Yaşasın anasıyla beraber..
tabii canım ben onların hayallerini gerçekleştirmediğim için suçluyum

eşime kendi ağzıyla diyor biz annemle birlikte ben evlenince hep birlikte yaşamayı hep içiçe olmayı hayal etmiştik diye

kendi başına bir hayali bile yok

Orası aşikar.. Bu kadın bir şekilde kendine çekmesini bilmiş hepsini.
Bari haklı iken çekseydi.
Ben haklıyım ki benim yanımdalar diyebilseydi.
Hem haksız hemde pişkin, hem dediğim dedik....
İşin çok zor..
Annen sanki bu işi çözer gibime geliyor.
Hiç konuştu mu eşinle yüz yüze bu konuyu ?

Ay tövbeler olsun , akıl yaşı kaç bu kadının..
Henüz bilinmiyor

Herkesin kusurları elbette olur olucaktırda.
Ama önemli olan o kusurları sürekli tekrar etmemek.
@pembegelin91 eşinin kulağını biri çekmesi lazım.

Şimdi daha huzurlusun tabi.
İyikide bu boşanma olmuş..

Ohaaaaa yani direk saklamadan söylüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…