SisterHooD

Hakaret mi
Allah aşkına şunun şurasında ne kadar olmuş evleneli sen.
Bu kısa zamanda nasıl bu hale geldiniz gelin kaynana.
Bu kadının derdi senin ewine karışamaması mı sadece ?
yoo bir çok şey . en başta kıskançlığı var.

Eşimde sağolsun ona sormadan adım atamaz

evet hakaret . olmayacak laflar etti bana eşimde beni savunmadı

Evet tek derdi odur aynı benim kv kp işte gezmeye giderken fotoğraf görsünler ararlar eşim ben hazırlanırken fotoğraf çeker süslü hazırlanamadı diye durum atar hemen ararlar nereye gidiyorsunuz diye
Sen hazırlanırken senin fotoğrafını çeker ve ailesine gönderir,
Aileside nereye gidiyorsunuz diye arayıp sorarlar öyle mi ?
Pessss diyorum ...
yoo bir çok şey . en başta kıskançlığı var.

Eşimde sağolsun ona sormadan adım atamaz

evet hakaret . olmayacak laflar etti bana eşimde beni savunmadı
Canım gerçekten üzüldüm bu şekilde olmanıza
Nasıl toparlarsınız bilmiyorum ama eşine çok iş düşüyor.
Umarım orta yolu bulabilir artık.

orta yolu bulmak istemiyor ki tek isteği annesinin dediği olsun annesi üzülmesin . annesinin ona biçtiği hayatı yaşasın

yani bilmiyorum çok garipler yüzüme gülüp arkamdan neler diyorlar. benimde öyle olmamı istiyorlar .

orta yolu bulmak istemiyor ki tek isteği annesinin dediği olsun annesi üzülmesin . annesinin ona biçtiği hayatı yaşasın
Hayır hikayesine paylaşıyor
Evet evet benim eşimde öyle annesi amcası ne isterse nasıl isterse öyle yaşamak

Sana olan sevgisi nasıl peki ?
Sen olmadan yapamam diyor mu mesela ?
Kaybetme korkusu var mı yani kısacası ?

Sana olan sevgisi nasıl peki ?
Sen olmadan yapamam diyor mu mesela ?
Kaybetme korkusu var mı yani kısacası ?
yani ayrı kalınca öyle diyor ama artık pek düşünmüyorum kaybetme korkusu olduğunu . çünkü annesi taramalı tüfek gibi hakaretleri sıralarken sadece baktı öylece hiç bir şey demedi

ben kendi kendimi savunmaya çalıştım

İş erkekte bitiyor canım. Eşinin olgunlaşması şart.
Kaç yaşında eşin cnm ?

işte oda resmen etkileniyor annesinin söylediklerinden

daha önce 2 defa denedim canım 2 defa şans verdim ona . her seferinde daha beter yaptı . en sonunda bana baya hakaretler etti. bende kestim görüşmeyi

Eşin annesinden bu kadar etkleniyorsa yol vereceksin,bu adamlar evli olduklarını ayrı bir evi olduğunu ne zaman anlarlarsıkıntı o zaman biter..

Daha önce 2 kere şans vermişsin zaten,madem kadın daha beterini yapmış üstünede hakaret etmiş eşin seni koruyamamış bu evlilik biter benim nazarımda..

Peki ailen biliyormu bu durumları,onlar ne diyor buna..

+100000000000000000000000000000

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…