SisterHooD

yani işte daha anlatmadığım bir sürü şeyler var tabi de.

en sonki hakaret olayı haricindekileri biliyor üzülüyorlar kızıyorlar devam etmemi pek istemiyorlar.
Karşına al konuşş güzelce istersen.
Gerçekten ne diyeceğimi şaşırdım.
pembebogurtlen91 kadın sana hakaret ederken eşin yanında mıydı
evet öylece annesine baktı .üstelik babası da yanımızdaydı oda ağzını açmadı aksine karısını destekledi

Birde hakaret olayını bilseler seni anında o evden çıkarır alırlar..
Ben olsam bunu yapardım..

Birde hakaret olayını bilseler seni anında o evden çıkarır alırlar..
Ben olsam bunu yapardım..
işte bir kere bi ayrılık yaşadık eşimle yalvardı yakardı sözler verdi yeminler etti . ama kısa sürdü

annesi sayesinde eşimde evlendiğini anlayamadı evini benimseyemedi. sürekli annesinde olmak onlarla gezmek onlarla hayat sürmek istiyor .annesi ne derse onu yapıyor

işte bir kere bi ayrılık yaşadık eşimle yalvardı yakardı sözler verdi yeminler etti . ama kısa sürdü

annesi sayesinde eşimde evlendiğini anlayamadı evini benimseyemedi

Sen o şansı vermişsin işte,bunu kullanacaktı eşinde..
Ne yapıyor annesi mesela,herşeye karışıyormu yada başka şeylermi..

Seni bir daha zorladığında görüşmeye , iyiden iyiye rest çekiceksin başka çaren yok..
Sen yanımdaydın aynı şeyleri benim babam sana söyleseydi ne hissederdin diyeceksin, ha yok hala aynı şeye devam ederse kapı orda de bakalım me diyecek..
ciddi anlamda bi cinnet yaşanmadığı sürece böyle devam eder bu durum.. ailene de söyle bilsin, en azından annen. Yarın öbür gün bir durum olduğunda seni savunabilsinler

.
Sen o şansı vermişsin işte,bunu kullanacaktı eşinde..
Ne yapıyor annesi mesela,herşeye karışıyormu yada başka şeylermi..
ne biliyim yani saat kaçta ne yemek yediğimizden ne zaman uyuduğumuza kadar bilecek.

her gün iş çıkışı onlara gidip evimize yatmaya gelicez. haftasonları birlikte gezicez .annesi ne derse onu yapıcaz maddi olarak hiç bir harcama yapmıcaz o izin vermeden çocuk dahi yapmıycaz vs vs

işte bir de kıskanıyor beni özel bi hayatımız olsun istemiyor hemen ağlıyor kendini yerlere atıyor. eşimde annem ne derse o olacak diyor filan

ailem biliyor bir çok şeyi.

rest çektim daha önce en fazla 1 hafta sürdü eşimin kararlılığı . kadın sürekli arıyor çünkü sürekli beynini yiyor çok baskı yapıyor

Atsın yerlere kendinii mal ...
Ne kadar cahil bir kadınmış o ...

Dibine kadar hasta bir ruh halinde bu kadın..
Aferdersinde imkanı olsa tuvalete kadar karışacak..
Her gün gitmek nedir öyle,bir bunu anlamam anlayamıyorum zaten.
Herkesin bir evi var sonuşta..
İyi düşün derim bu zihniyetteki bir kadınla ömür geçmez nede eşinle geçer.
Önce eşin akıllanacak anasını karşına alıp dur sen ne yapıyorsu diyip yumruğu masaya vuracak yoksa daha çok üzerler seni..Bu seferde ailen devreye girer..

Atsın yerlere kendinii mal ...
Ne kadar cahil bir kadınmış o ...
ay sorma genç ama kafa 50 yıl geriden geliyor. bir de hayatında eşi ve çocukları dışında kimse yok . kaynanam kendi sülalesiyle kavgalı eşinin sülalesiyle de bayramdan seyrana görüşüyor. bu yüzden de ne yapmış etmiş çocuklarını kendine bağlamış

Ay tövbeler olsun , akıl yaşı kaç bu kadının..

Bu yeminler sözler edipte düzelmemesine şaşırmadım.
Düzelmiyor çünkü azıcık 1-2 hafta düzeliyor sonra aynı
Nerden mi
Biliyorum kendimden :)

işte eşim gözünü açamıyor görmüyor hala annem şöyle yaptı annem şöyle iyi vs diiye beni suçluyor çok sıkıldım artık.

kadın bana ben istemesem çoktan ayrılmıştınız bile dedi düşün

Al sana sıkıntının cevabı işte.
Kadın aleni sorun makinesi..

Esinin tavrina uzuldum ben.. Kimsenin hayali babaevini birakip baska bi ailenin boyundurugu altina girmek degil evlenirken.. Herkes bi birey ve ayri bi aile kurmaktir evliligin mantığı.. Ne demek annem ne derse o olacak?

ailem biliyor bir çok şeyi.

rest çektim daha önce en fazla 1 hafta sürdü eşimin kararlılığı . kadın sürekli arıyor çünkü sürekli beynini yiyor çok baskı yapıyor
Birdaha böyle bir olay yaşadığında ben olsam babama söylerdim, baban da buna dirseğini bir gösterecek ben sana kızımı bu yüzden mi verdim diye. Döneceksen bile kolay kolay dönmeyeceksin. Bu da son olur, diğer türlü suyu çıkar çünkü. Önündeki seçenekler belli ya bu
Ya boşanacaksın
Ya da böyle kafayı yersin

Bu yeminler sözler edipte düzelmemesine şaşırmadım.
Düzelmiyor çünkü azıcık 1-2 hafta düzeliyor sonra aynı
Nerden mi
Biliyorum kendimden :)
Huylu huyundan vazgecmez, kimse degismez..
Bir de burda karakterden de ote psikolojik durumlar var.. Bagimli kisilikler, anneci aileci tipler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…