SisterHooD

@tuzsuz_ruh
sbox_smoke-gif.1318180
sbox_smoke-gif.1318180
sbox_smoke-gif.1318180

eşimin ailesiyle onca yaşadıklarımızdan sonra artık görüşmediğim için kv min istediklerini emirlerini yapmadığım için . annesi de eşime benden ayrılması için baskı yapıyor dolduruyor zorluyor :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Sadece annesi istedigi icin esim benden ayrilmak istiyorsa
kapim sonunaaa kadar acik olur.. cocukmu bu etkilensin?
Boyle sacmalik mi olur ya
Kendi isteği ile ayrılmak istiyorsa da kapın sonuna kadar açık olsun..
Ha annesi ha kendi istemiş, benim için ikisi de aynıdır..
yani işte annesi ona baskı yaptıkça oda bana yapıyor görüşmem için. şu an için istemiyorum zamana bırak biraz diyorum anlamıyo. annesinin numaralarına inanıyor annem çok üzülüyor diyor

sıkıldım artık aynı şeylerden:KK43:

Kendi isteği ile ayrılmak istiyorsa da kapın sonuna kadar açık olsun..
Ha annesi ha kendi istemiş, benim için ikisi de aynıdır..
Aynen öylee..
Ayrilmak isteyen insani zaten zorla tutacak degilsin sevmiyordur saygi duyarsin biter..
Amaa annesi icin ayrilmak nedir yaa kelime bulamadimm. Cocuklarin bile kendi fikri var annesi icin esi birakmak:işsiz:

yani işte annesi ona baskı yaptıkça oda bana yapıyor görüşmem için. şu an için istemiyorum zamana bırak biraz diyorum anlamıyo. annesinin numaralarına inanıyor annem çok üzülüyor diyor

sıkıldım artık aynı şeylerden:KK43:
Sende görüş ozaman kanlı bıçaklı değilsiniz ki.
Sen başla görüşmeye ve eğer annesi yine senin sevmediğin şeyleri sana karşı yapmaya devam ederse kesip at ozaman ve ozaman da eşine şunu diyebileceksin, "ben denedim adım attım ama annen hala eskisi gibi" bu iş senden cıkmış olucak ozaman.

Sende görüş ozaman kanlı bıçaklı değilsiniz ki.
Sen başla görüşmeye ve eğer annesi yine senin sevmediğin şeyleri sana karşı yapmaya devam ederse kesip at ozaman ve ozaman da eşine şunu diyebileceksin, "ben denedim adım attım ama annen hala eskisi gibi" bu iş senden cıkmış olucak ozaman.
daha önce 2 defa denedim canım 2 defa şans verdim ona . her seferinde daha beter yaptı . en sonunda bana baya hakaretler etti. bende kestim görüşmeyi

daha önce 2 defa denedim canım 2 defa şans verdim ona . her seferinde daha beter yaptı . en sonunda bana baya hakaretler etti. bende kestim görüşmeyi
Hakaret mi :oha:
Allah aşkına şunun şurasında ne kadar olmuş evleneli sen.
Bu kısa zamanda nasıl bu hale geldiniz gelin kaynana.
Bu kadının derdi senin ewine karışamaması mı sadece ?

Hakaret mi :oha:
Allah aşkına şunun şurasında ne kadar olmuş evleneli sen.
Bu kısa zamanda nasıl bu hale geldiniz gelin kaynana.
Bu kadının derdi senin ewine karışamaması mı sadece ?
Evet tek derdi odur aynı benim kv kp işte gezmeye giderken fotoğraf görsünler ararlar eşim ben hazırlanırken fotoğraf çeker süslü hazırlanamadı diye durum atar hemen ararlar nereye gidiyorsunuz diye

X