SisterHooD

Amin canım amin
Gülüm inşallah bebeğin sağlıkla doğar, stres yapma, mümkün olduğunca dinlenmeye bak lütfen, birde bunu yazmak ne kadar doğru olacak bilmiyorum ama birşeyin olacağı varsa oluyor :KK43: umarım ve dilerim bebecik sıkı tutunur.

Kosarken çelmelere dikkat et bence :KK8:

lavanta hanımcığım hatırlatırım ben küçük bir kadınım, çelme, ayak atma, çalım, engelleme girişimlerinden çabucak sıyrılırım, mikroskopla ayak izi takip etmek zorunda kalırsınız :KK70:

Mune Mune abla kib açıklaması üzerinden yürüttüğüm özgün sohbetleri özlüyor musun agshshdndk :rolleyes:

:KK70::KK70:

Günaydınnnn
3hdgj9ivrf5-gif.1318262

Bir varmış bir yokmuş, evvel zaman içinde kalbur saman içinde bir sisterhood grubu varmış, bu kızlar eylem yapar, sisteme baş kaldırırlarmış, bir gün kötü cadı (yani ben:KK53:) gruba küflü cımbız yedirmiş, hepsi hasta olmuş, renkleri solmuş, sesleri solukları çıkmaz olmuş, topiğin önünden geçen kötü cadı(yani ben :KK8:) cımbızımı yeniledim hadi gelin üstünüzde deneyeceğim demiş:KK70:

Günaydın ehtiyarr :olamaz::olamaz: nasılsın,sorma yaa bu aralar herkeste sıkıntılar vardı onadan ekşın yaşayamadık :KK53:

Gelsinler yeni cımbız setimi deneyecek gönüllüler arıyorum :KK70:valla acıtmayacak ama önce sizi besleyip güçlendirmem lazım:KK70:

Bende deneyebilirsin meşhur cımbızını :rapci: :olamaz:
3hdgj9ivrf5-gif.1318262

Oyy kuzum hamileyim ama bir türlü yüzüm gülmedi kanamam var :KK43:

İnşallah bebeğn sıkı sıkı tutunur annesine,sadece yat dinlen canım ..

Doktorun bilgisi var düşecekse erken düşük olsun dedi bekliyoruz bizde .çok taze canım ben bile ne zaman yaptığımızı bilmiyorum :KK70:

İnşallah bişicik olmaz ..

Gmaydınlar hemşocan
3hdgj9ivrf5-gif.1318262

X