SisterHooD

Bir varmış bir yokmuş, evvel zaman içinde kalbur saman içinde bir sisterhood grubu varmış, bu kızlar eylem yapar, sisteme baş kaldırırlarmış, bir gün kötü cadı (yani ben:KK53:) gruba küflü cımbız yedirmiş, hepsi hasta olmuş, renkleri solmuş, sesleri solukları çıkmaz olmuş, topiğin önünden geçen kötü cadı(yani ben :KK8:) cımbızımı yeniledim hadi gelin üstünüzde deneyeceğim demiş:KK70:
Hosgeldinn munisss ablam ozlemisimmmmmm seni:KK8:

Bir varmış bir yokmuş, evvel zaman içinde kalbur saman içinde bir sisterhood grubu varmış, bu kızlar eylem yapar, sisteme baş kaldırırlarmış, bir gün kötü cadı (yani ben:KK53:) gruba küflü cımbız yedirmiş, hepsi hasta olmuş, renkleri solmuş, sesleri solukları çıkmaz olmuş, topiğin önünden geçen kötü cadı(yani ben :KK8:) cımbızımı yeniledim hadi gelin üstünüzde deneyeceğim demiş:KK70:
Abla yaa su keyifsiz halimle guldurdun beni. :KK70: senden kotu cadi olmaz ki. :KK60:

Hosgeldinn munisss ablam ozlemisimmmmmm seni:KK8:

Abla yaa su keyifsiz halimle guldurdun beni. :KK70: senden kotu cadi olmaz ki. :KK60:

Topik biraz kendine mi geldi nedir :)))) sizi canlandırmak için şarkı söylerdim ama canlanmak yerine kaçmayı tercih edeceğiniz bir sesim olduğundan sesimi daha sonra size yapacağım başka işkenceler için dinlendirmeye karar verdim hahahahahaha

Eylem yok mu eylem :)))

Topik biraz kendine mi geldi nedir :)))) sizi canlandırmak için şarkı söylerdim ama canlanmak yerine kaçmayı tercih edeceğiniz bir sesim olduğundan sesimi daha sonra size yapacağım başka işkenceler için dinlendirmeye karar verdim hahahahahaha

Ahahahahah eylemler baslayinca soylersin sarki ablam bizi susturmak icin. :KK70:

Evelynn Evelynn tembellestik iyiceee noldu bizeee? :işsiz:

Sana soylucemizimi saniyon abla. Var:KK70:

Kahkahaaaan kulagima geldiiii :KK70: ürktümmu hayir :KK70: :lülülü:

Sisterhood'a acil kan vermek isteyenlerin Evelynn Evelynn 'ne müracaat etmeleri rica olunur, topiğin canı kanı tükenmiş, ben benim kandan verirdim ama delikan alerji yapabilir:KK70::KK70:

Bizimle dalga gecmeyecektin şerif mune
Kendine mukayyet ol

Silahlari kusandim canim

TErelelliğin geliyor bakıyorum

Oyy kuzum hamileyim ama bir türlü yüzüm gülmedi kanamam var :KK43:

Canım bilmiyordum tutunur sıkıca inşallah bebeğin

Ahahahahah eylemler baslayinca soylersin sarki ablam bizi susturmak icin. :KK70:

Evelynn Evelynn tembellestik iyiceee noldu bizeee? :işsiz:

Sistalarımızın sıkıntıları varken gülüp eğlenmek gelmedi içimizden perikuşum
Geri dönüyoruz hunharca

Hayırli akşamlar hanımlar.. :KK54:

Selamm hosgeldinn

X