Şişman kız.

Maydanoz kaynat limon sık acayip kilo verirsin

İlk önce abidik gubidik şeyler yiyip icmeye sakin yeltenme. Kafanda bi olayı benimse yapacağım diye inandir. Daha sonra az az sık sık beslen hep doğal şeyler ye şekeri tuzu unu bırak. Meyve sebzeye yuklen. Emin ol herşey elinde. Hamileligimde şimdiye kadar uç kilo falan aldim ve kontrollü bi şekilde. Doğumdan sonra vermekte zorlanmamak için bebegime ve bana fayda sağlayacak şeyler tuketiyorum hep. İnşallah istediğin sağlığa ve gorunume ulasirsin

Valla bende irademe hakim olamıyordum şunun tadına bakayım yok çocuğun yemeği çöpe gitmesin ben yiyeyim bisküvi çikolata vs...derken kilo veremiyordum.diyetler demedim 2 kilo verdim 3 kilo geri aldım.derken artık tak etti yeter dedim.internetten çok araştırdım ve hergün yürümeye başladım 1 saat nasıl yürüyorum yokuşlar çıkıyorum kan ter içinde.2.5 -3 litre bazen 4 litre su içtim.ekmeği hamur işlerini tamamen kestim.5 ay yürüdüm 10 kilo verdim.84 kiloydum 74 oldum.neyse kış ayı geldi ben 76 kilo oldum.yani 2 kilo aldım.tabi yürüyüşe gidemedim.ama yaz geldi .3 gün patates diyeti yaptım.patates yemekten oh oldum.ama 73 kilo oldum ve internette araştırırken karatay diğerini araştırdım karar verdim haziran 4-5 gibi başladım.yürüyüşte yaptım su içmeye devam ettim.yürüyüşe hergün gidemesemde 3-4 gün gittim.sonuç derseniz 9 kilo verdim 64 oldum.görenler şaşırdı.ama yine geliyor kış ayları kilomu korunam lazım.aslında bitmedi 60 kilo olmak istiyorum.çok zor veriyorum çok takılma yaşıyorum .ben kendi kimyamı çözdüm ekmek ve hamur işleri bana kilo aldırıyor.aslında ben bayılıyom hamur işlerine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…