Şişli Memorial tüp bebek ve ürolog ?

mavidiyebiri

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
112
41
26
Merhabalar. Eşim üroloji için şişli Memoriala gidecek. Sonrasında tüp bebek derlerse de aynı hastanede devam etmek istiyorum ben açıkçası. O yüzden direkt her şeyi orda yapalım diyorum.

Üroloji muayene ücreti ve sperm testi ücreti hakkında bilgisi olan var mı?

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Biz şişli memorialde tedavi olduk Mayıs ayında. Eşim azosperm tesa oldu iğneyle aspire edildi yani. Doktoru Fatih yanaral dı. Muayene ücreti 2800 dü galiba yanlış hatırlamıyorsam. Sperm testi ücretini bilmiyorum arayıp öğrenebilirsiniz. Ben tüp bebek bolumunden memnun kaldım karar verirseniz umarım sizde kalırsınız

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Biz şişli memorialde tedavi olduk Mayıs ayında. Eşim azosperm tesa oldu iğneyle aspire edildi yani. Doktoru Fatih yanaral dı. Muayene ücreti 2800 dü galiba yanlış hatırlamıyorsam. Sperm testi ücretini bilmiyorum arayıp öğrenebilirsiniz. Ben tüp bebek bolumunden memnun kaldım karar verirseniz umarım sizde kalırsınız
Peki doktordan memnun kaldınız mı ? Önerir misiniz ?

Sperm testi en son 2500 liraydı. 2 ay önce yaptırdık. Bende İpek hocaya gittim. Çok memnun kaldım. Çok donanımlı bir hoca

X