Sırtta cikan siivilceler

mSsLaDy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2009
70
0
ya lutfen bana yardim edin su sirtimdaki sivilcelerden kurtulamiyorum yaz gelmeden kurtulmam lazim bunlar neden cikiyor nasil kurtulabilirim bilgisi olan varmi?? :2:

ya lutfen bana yardim edin su sirtimdaki sivilcelerden kurtulamiyorum yaz gelmeden kurtulmam lazim bunlar neden cikiyor nasil kurtulabilirim bilgisi olan varmi?? :2:

sırtda sivilce çıkması ilk başda yenilen yiyeceklerden olur yapmanız gereken buna dikkat etmek birde genelde insanlar sırtını pek keseleyemez temizlenemez o bölge bu sebebdendir ben zeytinyağlı saf sabun yada kükürtlü sabunla sırtınızı keselemenizi tavsiye ederim

aynı dertten bende de var her duşta kese ve zeytinyağlı defne sabunu kullanıyorum ama yok..olmuyor gitmiyor bi türlü..sönenlerinde izi kalıyor.cildim çok yağlı.ne yapcağımı şaşırdım

ben ilac kullanmıstım yuzumicin gitmistim doktora ama sırtımda da vardı o ilac sayesinde sırtımda hic kalmamıstı

saçınızı yıkarken, şampuanı kafanızı eğmeden yıkayıp şampuan vücudunuzdan akıyorsa eğer büyük ölçüde şampuandaki saç kremleri sırtta sivilce yapıyor. ben buna dikkat ettiğimde sivilcelerim %70 azaldı. kalanlar da zaten sırt bölgesi gevşek bir doku olduğu için sivilcelenmeye müsait, yiyeceklerle alakalı. buna dikkat ederseniz eğer bir sağlık sıkıntınız yoksa %50 farkedecektir sivilceleriniz diye düşünüyorum.

valla çok mantıklı bu şampuandaki krem durumu..mutlaka dikkat etcem buna..olmazsada doktora giderim artık arkadaşın dediği gibi..teşekkürler ikinizede

ben de şuna dikkat ettim, kese iyi geliyor o sivilcelere. keselendiğimde büyük oranda azalıyorlar, siz de bi deneyin derim.

ya ben bir aydır dikkat ediyorum bu şampuan ve saç kremine.hiç sırtıma değdirmiyorum ve bol bol da sabun sürüyorum kurudu gitti çok şükür...bana bu aklı veren vebahargeldi ye çook teşekkür..görsem öpcem yani :)

Sivilcenin tek çözümü var o da sık sık banyo yapmak yani sabunla yıkamak!:13:

Güneş görmeden tam anlamıyla geçmiyo bu meletler bendede oluyo çünkü.Yazın bi keseleyip güneşlendimi geçiyo,Bide solaryumda geçiyo denedim bunu.

canım termal fango diye bir sırt masajı var cevrende termal kaplıcalar varsa onlardan yaptır yada bol bol yazın denıze gir ve güneş banyosu var benımde gecen sene öyle geçmişti...

şampuan-saç kremi olayını gördüğüm çok iyi oldu :)) ben de nasıl kurtulcam bunlardan diye kara kara düşünüyodum, yaza kadar kalmaz umarım

Benim kullanıpda tavsiye edebileceğim ACNECİNAMİDE PHA jel. Kıl dönmelerinede iyi geliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…