Sipaydi ye Yardım lütfen

Darılacak bişey yok kimin kısmetiyse onunki olucak.
Ama 11 veya 12 haziranı istememizin nedeni Yasinin doğum gününün olması.
Yoksa ilk önce aklımızdaki tarih nişan tarihimiz 21 mayıstı. Kurstan ötürü yetişmiyor.
O tarih olmuyor 11 veya 12 haziran olsun dedik. Doğum günü için. Kısmet ne diyelim artık.

Bizim için bi önemi yok onun istemiyorum.
Bide çok odakladım kendimi nişan günüme. bana kalsa 28 mayıs istiyorum.
ama onlarda haklı yapılacak çok şey var :sinifsinif: evdi-mobilya falan guclubacismile
neyse belli mi olur belki anlaşamıycaz benim günüm değil direk salonum değişecek.
4 haziran için 8 ağustosta rezerve yaptırdık. iyiki ödeme yapmamışız. :nazar:Bizim araya soktuğumuz adam 11 haziranı alırsa güzel olur 12 haziranda size kalır. yada her halükarda ardarda olacak günlerimiz
Ben hep 21 mayıs diye düşündüğüm için 11 hazian yoktu bi anda değişti sizin günüüzde. inşallah aksilik olmaz

Son düzenleme:

Bizim için bi önemi yok onun istemiyorum.
Bide çok odakladım kendimi nişan günüme. bana kalsa 28 mayıs istiyorum.
ama onlarda haklı yapılacak çok şey var :sinifsinif: evdi-mobilya falan guclubacismile
neyse belli mi olur belki anlaşamıycaz benim günüm değil direk salonum değişecek.
4 haziran için 8 ağustosta rezerve yaptırdık. iyiki ödeme yapmamışız. :nazar:Bizim araya soktuğumuz adam 11 haziranı alırsa güzel olur 12 haziranda size kalır. yada her halükarda ardarda olacak günlerimiz
Ben hep 21 mayıs diye düşündüğüm için 11 hazian yoktu bi anda değişti sizin günüüzde. inşallah aksilik olmaz

Hayırlısı ya kader kısmet =))

ay ne kadar acayip bi durum oldu bu be
koca istanbulda aynı salon ve aynı tarih
bakalım hanginiz alıcaksınız

ay ne kadar acayip bi durum oldu bu be
koca istanbulda aynı salon ve aynı tarih
bakalım hanginiz alıcaksınız

Vallahi yaw gönül davete aşkım Fatih salon ile başladı.
Giden kişi mutlaka beğeniyor zaten. pandomim içinde öyle oldu.
gerçi o fatihi de görmüştü. ama beşiktaş daha güzel. delikafaduldendelikafadulden

Yarın çok güzel olucaksın... Bende şahit olucam heycan ben de de var speedy =))

tamam gizemimmm bugece huzurlu mutlu uyu yarını düşünnnn ve bugünnn erken yatki yarın güzelliğine güzellik katılsın erken yatki yarın çok tepincenn erken yatkii yarın senin günü olcakkk erken yatkiii nişandan sonraa dahada coşucaksınızzz erken yatkiiiii YARINN TANIDINI ÇIKARRR...

bvencede speedyim
tatlı ve rahat uykular iyi dinlenmeler sana

Yaaa speedy geldin ben seni kaçırdım. Offf. Merak etme yarın ordayız gamzeyle birlikte :KK66:)

Allahtan sorun çıkmamış kuaförde. bol bol şans diliyorum sana canım :)

selam kızlar napıyosunuz

canım spedyim kuafördeymiş herşey yolundaymış sizede selamı var
haber vereyim dedim
canım benim fıstıkk gibi oluyodur şimdi :nazar:
bugün harikja geçer umarımm

ne zamandır uğrayamadım kızlar

Gizemcim bugün nişanın var canım tadını çıkar canım darısı tüm isteyenlere ve bana

bİRAZgeçmişe döndüm.
benim nişan günüme teşekkür ederim hepinzei yalnız bırakmadığınız için

biliyorum canım
hafta içi olmasaydı gelirdin ondan da eminim
şimdi düşünüyorum da herşey bitti gitti hayal gibiydi günlerde saydık durduk
sonra anlamadan bitti
şu duruma geldik

X