Sipaydi ye Yardım lütfen

iimiş o zaman ya yani 150-200 davetiye yeticek o zaman süpper olur bu

speddyim hadi hayırlısı

Kızlar bide bizim nikah Düğün günü salonda Kıyılıcak Allah izin verirse. Büyük ihtimallede Mustafa Sarıgül kıyıcak =) Yasinin akrabası :KK1: Nikah şekeri dağıtırmıyız acaba bilmiyorum.
Dağıtılacaksa bile önceden masalara kişi sayısına göre koyulur. Herkes giderken alır gider :KK70:
Süper olur =)

kızz ben bile acayip hycn yaptım
aslı pazartesi de seninki netleşicek dimi
yani biz pazartesi öğrenicez

dün bi sürü nikah vardı bir tanesini nilüfer beledye başkanı kıydı :KK1: bizimkilerinkini nikah memuru kıydı
ben iboya dedim benimkini belediye başkanı kıymazsa hayatta kabul etmem diye sempatiksalakcinni
bizim patronun arkadaşı inegöl belediye başkanı gelir gider
sıcak adam yaa seviyorum ben onu

Bende düşünüyorum nikah şekerini ama salonda olmaz kalabalık olur opuyorumnanaktan
Evime gelen en yakınlarıma olabilir zemuszemusbayanssulusmile
bizimde salonda olucak ama epey uğraştırıyorlar bakalım nasıl yapıcaz. çok uğraşmadan halletmem lazım

Son düzenleme:
bende düğünde diilde
düğünden sonra evde mevlüt okutmak istiyorum o zaman gelenlere dağıtırım
zaten en yakınlar olur

Evet canım. Benimki Cumartesi günü netleşicek. Gidicez kaporayı vericez.
Formaliteden annelerimize göstericez beğeneceklermi diye.
Ama aklımızda tarih filan belli. İşte cuma gününe kadar listeleri kesinleştirmiş olucaz.
Yemekli olursa kaç kişi yemeksiz olursa kaç kişi.
Eğer yemekli 300 kişi mak.350 kişi olursa 11 haziran cumartesi akşamını tutucaz.
Baktık eleme yapamıyoruz kişi sayısı 400 ü geçiyor. Ozaman 12 haziran pazar akşamı olucak.
Hayırlısı olsun bakalım
.

pandomim bizim cidde fena çakışacak.
gerçi ben hala 4 haziran istiyorum :jeyyar: yada en geç 11 haziran cumartesi ama yemeksiz

Son düzenleme:
bu arada canım 11 yada 12 alırsam darılmazsın herhalde..
düğün üstü stres oluyor insan malum nişan zamanı çok sıkıntı yaşadım.
bu stres yüzünden gereksiz olarak üzüntüler yaşadık topicte
şimdiden söyleyim istedim. belli değil ama son ihtimal 12 haziran olabilir.

Son düzenleme:
Anayasa’ya uyum çerçevesinde milletvekili Seçim dönemini 5 yıldan 4 yıla indiren yasa teklifine göre gelecek seçimin tarihi 17 Temmuz 2011. Teklife göre bir önceki seçimin yapıldığı tarihten itibaren 4 yılın dolmasından önceki son pazar günü oy verilecek. Oy verme gününden geriye doğru hesaplanacak 90 günlük sürenin ilk günü, seçimin başlangıç tarihi olacak. Buna göre genel seçimin resmi tarihi 17 Temmuz 2011.

Anayasa’ya uyum çerçevesinde milletvekili Seçim dönemini 5 yıldan 4 yıla indiren yasa teklifine göre gelecek seçimin tarihi 17 Temmuz 2011. Teklife göre bir önceki seçimin yapıldığı tarihten itibaren 4 yılın dolmasından önceki son pazar günü oy verilecek. Oy verme gününden geriye doğru hesaplanacak 90 günlük sürenin ilk günü, seçimin başlangıç tarihi olacak. Buna göre genel seçimin resmi tarihi 17 Temmuz 2011.

GENEL SEM 5 HAZRAN 2011'DE - KARABKNETHABER.COM

riske alamıyoum işte :S

bu arada canım 11 yada 12 alırsam darılmazsın herhalde..
düğün üstü stres oluyor insan malum nişan zamanı çok sıkıntı yaşadım.
bu stres yüzünden gereksiz olarak üzüntüler yaşadık topicte
şimdiden söyleyim istedim. belli değil ama son ihtimal 12 haziran olabilir.

Darılacak bişey yok kimin kısmetiyse onunki olucak.
Ama 11 veya 12 haziranı istememizin nedeni Yasinin doğum gününün olması.
Yoksa ilk önce aklımızdaki tarih nişan tarihimiz 21 mayıstı. Kurstan ötürü yetişmiyor.
O tarih olmuyor 11 veya 12 haziran olsun dedik. Doğum günü için. Kısmet ne diyelim artık.

X