Sipaydi ye Yardım lütfen

Ay bazı huylarım çok benzemeye başladı, Allahım daha fazla benzetmesin, sanırım sürekli beraber olmaktan kaynaklanıyor.

Hatta 1-2 ay önce teyzemin eltisinin kızını,,benim halamın oğluna istemeye geldiler.
Kızla çok samimiyim eşimle aramızı o yapmıştı, mutfağa girdim yardıma, yiyecekler teyzemin evindeydi. Çay bardaklarını teyzem hazırlarken beğenmedim.
Teyzem bi gözüktüalsanaalsanasmile, kız aynı kaynanana benzemişin, çık mutfaktan diyekaydirigubbakcemile3 sonra dedim kendi kendime , haklı kadın ben önceden hayatta takılmazdım böyle şeylereakannehir

Sipidi baktım kız çeyizine amma çok şey almışsın, başım döndü bakarken, Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.:Saruboceq:

ya benim en büyük korkum babama benzeyen beirini bulmaktı
baştan öyle değildi ama gün geçtikçe daha çok benziyo babama

Bizimkinin de insan içine pek girmek istememe huyu çok benziyor babama, ama diğer huyları alakası yok, keşke babama benzese, benim babam çok anlayışlı bi adamdır. Ben bekarken sevgilim olduğunda annemden saklardım, babama derdim, ilk onun haberi olurdu.
Şu hayatta tek nazımı çeken babamdır

BEN memnunum şuanda öyle her huyumuz benzemese bile işte çoğu benziyor..
Dün mesela onlarda kaldım ben akşam komşunun çocuğuna bi kadın bağırıyor diye ikimizde camdan bağırıyoruz sonra hakan ile kayınpederim geldi dedi girin içeri gelin kaynana çingene gibi :lepi::roflol::roflol:

Bende dün baştan bi daha baktım ne zaman başlamışım falan diye mart ayında başlamışım. ilk çeyizim beyaz eşyalarım sonra lal serisi falan filan çok şükür devam ediyor şimdi yalnız çeyizlere çalışıyorum sempatiksalakcinni

umarım benzemez ozaman :jeyyar:

akşam ananeme gidicem onlarda 2 bavul çeyizim var çok heycanlıyım nelerim var bilmiyorum annem bakmış ananem gelsin beğensin demiş. bakıyım. nelerim varmiş

:roflol: :roflol: çingene seni :roflol:

bu arada benim de kaynanamla uzaktan yakından alakam yok kaydirigubbakcemile3
zamanla benzermiyiz birbirimize baka baka bilmiyorum.
ama annemle çok benzeriz hem dış görünüş hemde ruhumuz =))
Bişey söylicez ya alakasız dahi olsa aynı anda başlarız aynı anda söleriz, bişey yapıcaksak aynı anda yaparız.
Bişey alıcaksak birbirimizden habersiz o gün alırız bi bakarız aynı şeyi almışız ama alakasız bişeydir o konuşmamışdır hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…