Sipaydi ye Yardım lütfen

Bayramda ablamlar Ankara'ya gelicek
Ranişkomu bırakıp hiç bi yere gitmek istemiyorum
ama belkiim İstanbula gidebilirim
siz napıyosunuz
varmı plan
bide nişanlınızınmı size gelmesi gerekir
sizinmi ona gitmeniz
ona göre naz yapcam :)

Günaydın düğüncülerhihoyyyt

günaydın yıldızım. nasılsın :1hug:

benim planım yok ama yasin izinde olucak gezeriz bayram ziyareti yaparız büyüklere

valla bilmiyom erkekmi gider kızmı gider ama erkeğin görmeye gitmesi daha uygun benim fikrime göre. ama kimin durumu uygunsa o gitsin hihoyyyt

İyiyim pandomimcim, sen nasılsın?opuyorumnanaktan

Oskecim önce nişanlının size gelip, el öpmesi gerekir, yani bizde öyleydi.
Benim şimdiki eşim, önceki nişanlım olan kocem gelip annemin babamın bayramını kutlar, beni alıp, kaynanama götürürdü. Ama siz ayrı şehirlerdesiniz.
Gerçi ben bu adetleri hiç sevmem, böyle şeylere takılmayın,

ya şimdiye kadar hiç bişeye takılmadımda
kadrin kıymetin olmuyo yani
artık takılcam böle şeylere
hatta bi tonda naz yapcam
ama serkanın işi vardiyeli olduğu için
bayram izni falan olmuyo
haftalık iznine gelmezse pek mümkün değil gelmesi

ne iş yapıyoki nişanlın özge

bizde ibo bize gelir annemlerle bayramlaşır sonra beni alır onlara gideriz sonra mahalleyi şöyle bi gezeriz milletle bayramlaşır akşam yemeğine yine bize gideriz
2. gün kahvaltıya gelir bize annemlerle beraber bursaya bizim akrabalara gideriz
3. gün zaten biza misafir geliyo bursadan o bize gelir :jeyyar:

bende iyiyim valla bildiğin gibi =))

benim nişanlımda vardiyeli çalışıyo o yüzden bayram izni olmuyo
ama bu sene senelik izni böle denk geldi =))

orası öyle canım, ağzınla kuş tutsan bazen yaranamazsın.
Şekil.A ben oluyorum, gerçi ben güzel bi örnek te değilim emme

Kız Ece İbo'yu bayramda esir almışsın, helal kız sana, inş evlendikten sonra da devam eder
He Ece Özdilekteki hasır sepetler çok güzel kız alsana onlardan, hemde fiyatları çok uygun
ben gidersem alıcam, Ayşenin oyuncaklarını toparlamak için iyi olur.

Sipidi nerde, kayıplara karıştı gene, Sipidim dün yazdıydın çeyizlerimin resmini koydum diye, nere koydun,
Meraklı hatun ben bakayım. ( Gelin kaynana toprağından olmazsa olmazmış, diye boşuna dememişleri şu merak konusunda aynı ona benzemeye başladım:bbo:)

valla yıldız benim yaptığım bişey yok
olması gerektiği için öyle oluyo
bi tek o konuda hakkını yiyemem o da benim yaptıklarımı görmezden gelemez
insanların gönlünü almak gibi güzel bişey yok
hem elimize ayağımıza da yapışmıyo bugün biz gidelim ki ilerde bize de gelsinler dimi ama

gördüm o hasırl sepetleri katalogda avansı alayımda bugün duruma göre bi market turu yapmak istiyorum zaten :jeyyar:

speddynin konusu çeyiz bölümünde dur bakıp link atayım sana

yıldız benim kaynanamda hep o lafı söyler gelin kaynana toprağından diye :jeyyar: çünkü ikimizde bi kavga görelim direk içindeyiz fazla tahammülümüz yok :jeyyar:

işler çok yoğun bayram falan umrumda değil tesisat planı hazırlıyorum kk açık kalıyor dalıp gidiyorum işlere seviyorum işimi yaaaa

ne ben ne de annem kaynanamıza benzemeyiz
ama babamın bi çok huyu dedeme ibonunda bi çok huyu babama benziyo :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…