Sipaydi ye Yardım lütfen

aldım yaaa kuşum hatta paylaştım size diğer topicte, praktikerden aldım benn :)) biraz pahalı haklısın sadece çöp kovası 90 tl falandı sositososito

ben görmemiştim merak ettim yaw acaba ben mi pahalısını buluyorum diye :bbo:

oralardayım bende, ben o iderden yatak odamı yaptırdımm :))

modellerde çok güzeller ama. özellikle koltuk takımı

koltuk takımlarıda evet güzeller sadece yatak odamı yaptırdım ben ordan görmüşündür özel yapım olan vardı köşede ufat tefek değişikliklerle :)) koltuklar falan masko fm tasarım :))

praktiker, koçtaş ve tepe homeda banyo takımları hep aynı
hatta koçtaşta bi kaç farklı model daha var fiyatlarda aynı bende koçtaştan alcam heralde
banyonun rengi falan bi belli olsunda

koltuk takımlarıda evet güzeller sadece yatak odamı yaptırdım ben ordan görmüşündür özel yapım olan vardı köşede ufat tefek değişikliklerle :)) koltuklar falan masko fm tasarım :))

en köşede vardı ama aşırı büyük o değildir sanırım hatta ben dedim bunu alan var mı 6 kapılı neredeyse :sm_confused::sm_confused:
koltuk takımını beğendim 2. katta füme olanı olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

tamam cevahirde de var bi gittiğimde bakarım aklımda fiyat olsun bu modelde güzlemiş ben banyomun olmaını beklemem düz renklerde alırım çok farklı renk almazsam her banyoyya uyar herhalde

benim yatak odam öle büyük olucak 6 kapılı. çok istiyorum öle büyük bi yatak odası olsun içine herşeyimi alsın.

kızlar bu arada ekranın sağında tchibonun banyo dolabı reklamı falan çıkıyo ya
renkli renkli
hoş duruyo ya
aslında banyoya öle bişeyde düşünülebilir

canım evet o kocaman olan ama o model sadece... ölçüye göre odana yapılıyo, bnm yatak odam büyük olduğu halde 2 kapaklı oldu ama sürgülü olarakk :)) o gördüğün model sade ve beni çektii :))

kzıalr bizde maskoya gidicez
orda mutlaka görmelisin diyeceğiniz mağazalar varmı?

fm tasarımdan aldık canım biz maskodan ve inanılmaz iyi iş çıkarmışlar eve gelip yerleştirirken bile çok iyilerdi git derim ben :))

benim yatak odam öle büyük olucak 6 kapılı. çok istiyorum öle büyük bi yatak odası olsun içine herşeyimi alsın.

çok güzel olur ama çok battal kötü bi görünüm oluyor sempatiksalakcinni

kızlar bu arada ekranın sağında tchibonun banyo dolabı reklamı falan çıkıyo ya
renkli renkli
hoş duruyo ya
aslında banyoya öle bişeyde düşünülebilir

yeniden banyo yaptırma şansı olan için olabilir ohaoldumsmile

ben zannettimki o sizin size yaptılar diycektim nereye koyucaksın sen onu :roflol:
modeli seninki ile aynıymş şimdi anladım bilmiyorumkismile evet çok sade ve güzel Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…