Sipaydi ye Yardım lütfen

çok güzel olur ama çok battal kötü bi görünüm oluyor sempatiksalakcinni

yeniden banyo yaptırma şansı olan için olabilir ohaoldumsmile

ben zannettimki o sizin size yaptılar diycektim nereye koyucaksın sen onu :roflol:
modeli seninki ile aynıymş şimdi anladım bilmiyorumkismile evet çok sade ve güzel Şeniz

benim yatak odası standart 6 kapılı ama büyük ihtimalle sürgülüsü olur 2 kapaklı.
yatak odasında tam 6 kapıya göre yer var çünkü.

Selam kızlar, herkeşlere hayırlı cumalarkaydirigubbakcemile2

günaydın yıldız. a.s.

benim yatak odamda büyük ve dolapta 2 kapaklı sürgülü oldu kocamannn olduuu ne güsell :)) geçen gün içine girdim ibo beni arıyo saklandım heheheh :))))))

hatigee bende merak ettim mobilyanı
link falan verebiliyomusun
resim ekleme ben göremiyorum :2:

canım yatak odamın linki yok zaten özel yapım olduğu için değişiklik oldu baya evde çekmem lazımm :))

ama maskoda aldığımız yer fm tasarım tv ünitem ve masa modelim orda var sadece koltukların resmi yokk :))

Son düzenleme:
ben kendim görüp bildiğim için sürgülü alıcam
hele de kiracı olunca diğeri çok zor oluyo

Elit Yemek Odas Takm, Yemek Odas Mobilyalar; Masa, Vitrin, Konsol, Sandalye - FM TASARIM

buda bnm masa modelim 4 sandalye oldu deri kaplama yüksek değil sırtı kısmı, 1 de resimde görülen bank tan yapıldıı :)) bank süper bişi öneririm kızlar :))

diğer parçaları almadım sadece masa yı aldımm :))

buda güzelmiş bankın ne gibi yararı olıyor şöyle güzelce arkana yaslanmak varken ne biliyim. çok güzel duruyor ama çok rahat olur mu ki :KK3:

sipidim tanıyosun beni artık farklı şeyleri seviyorum eee bide siyah olunca içindeee :))

baştaki yan tahtayı biz diğer tarafa taktırdık ama sadece :))

evet zaten tam senlik bilindikten uzakta bizde gezicek maskoyu çok güzel mobilyalar var orada aklinialirimsmile

X