Sipaydi ye Yardım lütfen

3 senedir şu KK ya üyeyim bi toplu alıntı yapmayı öğrenemedim ha.
Neyse

Sipaydim olsun kız anneye babaya biraz duygu sömürüsü yap beğendiğini aldırırsınaklinialirimsmile Olmazsa da sonra alırsın kışın da ucuz oluyor.

Ece niye yandı kız gözün damla varsa damlat, iyi gelir

kız yıldız gözüm diil yüzüm yanmış ya
dün mudanyadaydık ya
orda yandım sanırım acarip gergin ama yaa :S

Speedy Özgenin giydiği gelinliğin aynısımı acaba. Onunkide kiralıktı yanlış hatırlamıyosam.
Kişiden kişiye çok farkediyo duruşu.

evet canım kız ile konuştum 800 YTL kiralamış kendi giydiğim gelinliği başkasının da giymesini istemem. inşallahh bende yaşamam böyle bişey yaw onun için en iyisi diktirmek

Şimdi özgeninkine baktımda. Gelinlik aynısı değil ama tıpatıp benzeri :KK1:
Etek kısmı tülmüş özgenin. Tül daha güzel durmuş. Bide üstteki taş sırası daha ince ve parlakmış :KK1:

evet malesef öyle ya hiç görülmemiş bi model dikeceksin nişanlıkta öyleydi hangi modaevine götürsem çok basit ama hiç dikmedim dediler. ki bide Fatih yılda kaç gelinlik-nişanlık dikenler. ama düğünde öyle olmaz sanmıyorum.

kız yıldız gözüm diil yüzüm yanmış ya
dün mudanyadaydık ya
orda yandım sanırım acarip gergin ama yaa :S

Ay anam çok sıcaktı ama dün.
15 gün önce bizde erdeğe gittik, Ayşe bi yanmış anlatamam , hava kapalıydı bende, bişey olmaz dedim, sudan çıkmadı .
Akşam eve bi geldik, çocuk olmuş pancar gibiakannehir
gece uykusunda çocum yapma yapma diye bağırıyor, sinek konunca acıyor herhalde, Hafif bi nemlendiri sürdüm de öyle rahatladı.
Nemlendirici varsa yanında koy buzdolabına soğusun iyice sür yüzüne azcuk parlıycam ama hafifletir belki

yok ki yanımda öyle bişey
hiçte aklıma da gelmedi bu kdar yancağım
denize falande girmedim ama
geçen hafta yanmadım bu kadar ya ki daha çok rüzgar vardı

yok canım ya çaycıyla dikişçi var ama onlar bende özensiz :KK1:
yapıcak bişi yok akşamda eve geç gidicem ama gidince krem falan sürerim geçer umarım

bu arada benim odunla yine kavga ettik
sonumuz hayır olsun yaa :kızgın:

X