Sipaydi ye Yardım lütfen

http://www.luyano.com.tr/tr/default.asp şimdide bu linke bak spedyy şimdi anlarsın... sempatiksalakcinni

canım yaa bak ürünlerimize tıkla sonrada o kedili çıkan şeye tıkla o zaman açılıo

canım yaa bak ürünlerimize tıkla sonrada o kedili çıkan şeye tıkla o zaman açılıo
Ayyy canım bu kadar olur ben bu gri kedililerden bi sürü ürün aldım pasta tabağını aldım, çatal bıçak takımını aldım kavonoz içinde birde mandallı. kavonozunu aldım çok güzelll bunlarrrropuyorumnanaktan

Şimdide şu alt alta ikili meyvelikten istiyorumaklinialirimsmile

delikafadulden
kız yarın ayın 30 u değil mi nasıl bi gün sonra oluyoı senden

heeee doğru yaw :kedi:eyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile2sempatiksalakcinni

Canımcım nasıl heyecan durumları dicem ama sen zaten heyecanlanmıyosun benim gibi ne güzelll:eek:

Bizde temizlik yapıyoruz ne zor kız tarafı yaaa oh biz uğraşalım erkek tarafı bi giyinsin süslensin gelsin ohh ohhhsempatiksalakcinni

İyiyim az kaldı işte zaman canım bayanssulusmile
Eve gidip bende yapıcam tek depilsin yarında keyifli olamk için erken kalkmamdelikafadulden

delikafadulden

heeee doğru yaw :kedi:eyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile2sempatiksalakcinni

İyiyim az kaldı işte zaman canım bayanssulusmile
Eve gidip bende yapıcam tek depilsin yarında keyifli olamk için erken kalkmamdelikafadulden

sen kitledin kuzum kendini eyvahh yani sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

sen kitledin kuzum kendini eyvahh yani sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

:nazar::nazar: kafa gitti sanırım akannehir

Sağol sağol bitanem gidiyoruz desene Babamın suratı da asık ya fena sıkıştırıcak aşkımı yazık onakaydirigubbakcemile3

Bende öyle diyordum biliyor musun gayette iyiler
mesela dünde bizdeydi sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab
oda benim yüzsüzlüğüm gerçi lülülülülülü

Sağol sağol bitanem gidiyoruz desene Babamın suratı da asık ya fena sıkıştırıcak aşkımı yazık onakaydirigubbakcemile3

amannn bütün babalar öle canım sıkma kendini kız vermek zor diyolar başka bişi demiyolar
benim babam hala daha şaka gibi inanmıyorum diyo

laydy ya bende çok beğeniorum ama maalesef ist.da satılıyor neyse artık yazın speddyinin nişanına ya da düğününe geldiğimde alırım onlardan bisürü ben tüm takımını istiyorum hastayım bu ürüne zemuszemus bak spedyy allah söyletti kuzummmm delikafadulden

spedyy desene ikimizde yarın kuaförün yolunu tutucaz bende yarın gidip dip boyamı yaptırıcam bayanssulusmile

X