Sipaydi ye Yardım lütfen

4571.bmp

150 YTL AMA mükemmel

ah speddy hakan bunu takarsa iş yapamaz ki devamlı sana bakar durur çünkü

spedim o saate bende bıttım yaa ama cok pahalı yaa offf aslında baska yerlerede sormak lazım saat ımalatı yapan yerlere belkı dha ucuza yaparlar

spedim o saate bende bıttım yaa ama cok pahalı yaa offf aslında baska yerlerede sormak lazım saat ımalatı yapan yerlere belkı dha ucuza yaparlar

evet canım çok güzel parasını geçtim artık ama ben internet alışverişini sevmiyorum,kordonunu beğenmedim şöyle olsa gitsem otursam adamın karşısında detaylı anlatsam aklinialirimsmile
neyse ben araştırıyım şunu bakem sengözlerimebaksanab

canım benim hiç saçma olur mu?

Ne biliyim yaw işte :smiley-cool:

umarım zaman bulabilirim ya saat yada çakmak düşünüyorum.
illa kendimi yanına sokucam işte sempatiksalakcinni
Gerçi bi yandan sigarayı bırak diye ısrar ederken bi yandan da hediye etmek biraz saçma olabilir :umursamaz:

ben isimli çakmak yaptırmıştım ama başına bi iş gelir diye kullanmıyo
evde saklıyo kaydirigubbakcemile3

spedim araştır bılgı alırsan banada haber ver bu arada sana o gumus kol dugmesı yapan yerın adresını ıstersen kartını buldm .. ıstedgn zman ırtıbata gç bnle kart evde ama sonra atarm sna adresını telefonunu

ben isimli çakmak yaptırmıştım ama başına bi iş gelir diye kullanmıyo
evde saklıyo kaydirigubbakcemile3

Hım ben isimliden önce Resimli düşündüm ama isimli de olabilir
onları da beğeniyorum ikimizin isimleri ile falann işte.

spedim araştır bılgı alırsan banada haber ver bu arada sana o gumus kol dugmesı yapan yerın adresını ıstersen kartını buldm .. ıstedgn zman ırtıbata gç bnle kart evde ama sonra atarm sna adresını telefonunu

Ben bu ikisini de bi araştırıyım bakıyım kötükedihüso

speddy yavru kuşum benim şuanda en son düşünmen gereken şey bence hediye bi yarını atlat sen

speddy yavru kuşum benim şuanda en son düşünmen gereken şey bence hediye bi yarını atlat sen

Olur mu hayatım benim için çok önemli biliyorsun ben herşeyi önceden planlamalıyım.

Sevgililer Günü
Doğum Günü
Evlilik Yıldönümü
Tanışma Yıldönümü

Şimdiden bulmam lazım :teytey::nazar:lülülülülülü:mymeka::teselli:delikafaduldensenağlama

X