Sipaydi ye Yardım lütfen

günaydın kızlar

aslı nasıl geçti sünnet

speedy bayağı bi gezmişsiniz polis evinde menü çok pahalı yaw

hangisi daha çok içine siniyorsa orası olmalı bence de
acaba beşiktaş indirim yapar mı

Speedy şu beşiktaşta gönül davet herşey içinde 6700 galiba. İkramlarda neler var?
Düşününce bi salona 6700 de çok geliyo ya. =((
Gerçi orası çok güzel ama fiyatlar çok pahalı yaa bİ düğün yapıcan nekadar para offf.

yapar canım 5000 YTL yada 5000 YTL yapsa herşey dahil yeter zaten ramazanda mobilyacıları gezicez çok yer var bakmamız gereken aklımdaki modeller net değil çünkü.

HİZMETLERİMİZ

1- Orkestra
2- Sanatçı
3- Bay/Bayan Garson
4- Güvenlik
5- Sandalye ve Masa Süsleme
6- Gelin Yolu Süsleme
7- Meşaleler Eşliğinde açılış
8- Oturma Düzeni planı
9- 16 Farklı İkram Paketi Seçenekleri.
10- Hoşgeldin Servisi
11- Masalarda Şamdan/Mum ve Masa Çiçeği
12- Gelin odasında ikramlar
13- Nikah masası ve Süslemesi
14- Volkan
15- Konfeti

Elif Gnl Davet Dn Salonu Beikta Gnl Dn Salonu Kartal Gnl Dn Salonu Bayrampaa Gnl Dn Salonu Beikta Gnl Dn Salonu Gaziosmanpaa Gnl Dn Salonu Fatih Gnl Dn Salonu Bakrky, Dn Salonlar, stanbul Dn Salonlar

daha detaylı burada canım kaydirigubbakcemile2
hiç salonlara baktın mı canım daha ucuza da bulduk mesela zümray 3700 YTL dedi ama asla yapmam orada genel ev gibi
nişanımnda çok memnun kaldım keşke kişi sayısı tutsa da fatihte yapsam ama işte. napalım bide 1 kez yaşıycaz bunu sizde düşünün bence

Bu arada hafta sonu çok güzel geçti kızlar ya.
Annem ben yasin gittik. Akşam 5 gibi yola çıktık.
Yanlışş yoldan gittik. Mesafeyi biraz uzattık ama eğlenceliydi baya.
Akşamda işte çocuklarla parka filan gittik. Sonra orda başka bi nişan vardı oraya bi uğradık.
Gece 3 e kadar oturduk hepberaber.
Sonra yattık. Sabahta mevlüt olacağı gün. Yasinle biz çıktık sabahtan
Akşam eve geldik. Kıyıköye gittik. Saraya gittik. Çok güzeldi valla çok iyi geldi

Biz bu aralar düğünü düşünmüyoruz. Kurs başlamadı ama kursa konsantre olduk tamamen. Bakalım hayırlısı ya. Kır düğünü istiyoduk ama kır düğünü yapamıcaz bence. Sürekli masraf çıkıyo ondan. Şu sıralar bende düğün mevzusunu açmak istemiyorum.
Şu borçları az daha bitsin rahatlasın biraz öle başlarız konuşmaya. Bu arada dedimmi size bilmiyorum da Mayısta yasinin yurt dışına çıkma ihtimali var 3 aylığına. İş yerinden doLAYI. Eğer çıkarsa kurstan sonra ingilizcesini daha da geliştirmek için Gelince Müdür veya Müdür yardımcısı yapıcaklar. Eğer giderse Kesin eylül ekime kalır bizim iş. hAYIRLISI olsun hepimiz için.

anladım canım kır düğünleri genelde 9000 YTL falan en az benim arkadaş 11000 YTL yaptı düşün ve yemekli falan değildi yani daha pahalı oluyor :1shok::1shok:
Yurt dışı olayını da konuşmadık inşallah yükselmek için iyi olur :Saruboceq::Saruboceq:

aslı hayırlısı olsun canım ya

spedy bizde cumartesi işten çıkınca çarşıya uğradık ordan bize geçtik ibo bizimkileri görüp gitcekti bi oturdu saat 5 oldu hala oturuyo
kaş göz yaptım yok anlamıyo
sonunda çağırdım mutfağa dedim gitsende hazırlanıp çıkcaz biz bayğı bozuldu
sonra gittik biz neyse aradım vardık diye
amcamlara küçük amcamlarda geldiler sohbet falan ibo aramış ben duymadım bile
tee yatarken gördüm saat 2 ye geliyodu aramadım bende
sonra tam uyucam saat 2,5 falan tel çaldı bi baktım ibo napıyon dedi uyuyım diyip kapattım
sonra yine aradı aradım niye açmadın falan dedi saat gecenin bi yarısı o hesap soruyo ya uyuyom dedim kapa şu telefonu diyip kapattım dünde 1-2 kere konuştukj ama soğuktu yani
sabahta yine pek bi mesafeli banane yaa

Canım amin ya. İnşallahhayırlısı olur. Düşününce zor geliyor aslında.
Bitaraftanda istikbali için iyi olucak. Bizim içinde ilerde ailemiz içinde iyi olucak.
Müdürü konuşmuşta Yasinin yurt dışına gitme taraftarı.
Ben ayarlamaları yaparım filan demiş. 3 aY kalıcak işte. Kısmet bakalım.
Bende gitmek istiyorumda yasin bey götürmüyo beni. :umursamaz:

Evlendkten sonra olsa gitmek zorunda olabilirdin ama şimdi zor olabilir.
inşallah hakkınızda hayırlısı olur :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…