Sipaydi ye Yardım lütfen

ne alıcan 300 liraya akannehir

bizde aygazın var ama oyuncak şeklinde berkje ona biriktiriyo

Traş Makinesi canım phılıps nıvea for men inşallah alabilirim buna çok ihtiyacı var biliyorum hergün neredeyse traş oluyor.. banka dolayısı ile..

bendeki kumbara da orta boy.doldu sayılır

biriktir valla ya
çok iyi oluyo bende aklım neredeymiş diyorum
keşke daha önce alsaydım
ellemedim zaten o paraya biraz daha biriksinde sonra kullanıcam
100 e tamamlayınca bütünleticem
şimdi 1 liralarda demir ya onlarıda atıyom

ev bakıyoruz hala ev olmadıgı ıcın esya fln almadık henüz..benım ceyızım hazır ama herseyımı aldım gelinlik fln bıdahakı ay bakmaya baslarım dıorum suan durgunluk dönemı sanırım :)

doğumgünü dedinde aklıma geldi
ayın 15 i berkenin doğum günü 14 ünde de sünnet var bursaya parka gitcez
ne alıcam ben yaa birde ibo içinde hediye düşünmem lazım

canım benim yöntemimi kullan çok işe yarıyo
ben babam veya annemden bozuk para sesi duydum mu
hemen diyorum ki 5 - 10 - 25 kuruş varmı diyorum bakıyo varsa onların hepsini veriyo yoksa mecbur 50 kruş ya da 1 lira veriyo :jeyyar:

ev bakıyoruz hala ev olmadıgı ıcın esya fln almadık henüz..benım ceyızım hazır ama herseyımı aldım gelinlik fln bıdahakı ay bakmaya baslarım dıorum suan durgunluk dönemı sanırım :)

evet canım ama gelinlik için şimdi sezon zamanı pahalıya alırsın.
Modelini beğen diktiriceksen düğüne 1 ay kala gitsen bile olur hemen yaparlar. :ecrin_bebek: evi falan ne tarafta düşünüyorsun canım ohaoldumsmile

biriktirin kızlar paralı okadar para lazım oluoki dusunmedıgın seylere ben 2 ay önce alıcaklarımı tamamladım sadece günlük bardaklarım kaldı onuda 1 ay kala fln eminönünde halledıcez zor ama gercektenn

doğumgünü dedinde aklıma geldi
ayın 15 i berkenin doğum günü 14 ünde de sünnet var bursaya parka gitcez
ne alıcam ben yaa birde ibo içinde hediye düşünmem lazım

okul tatilde istediği bişey var ise öyle bişey al yoksa da mecbur yine kıyafet olacka.
şort takım alabilirsin eşortman takım falanda olabilir. iboya ne hediyesi alacaksın akannehir

canım benim yöntemimi kullan çok işe yarıyo
ben babam veya annemden bozuk para sesi duydum mu
hemen diyorum ki 5 - 10 - 25 kuruş varmı diyorum bakıyo varsa onların hepsini veriyo yoksa mecbur 50 kruş ya da 1 lira veriyo :jeyyar:

:roflol::roflol::roflol:

evet canım ama gelinlik için şimdi sezon zamanı pahalıya alırsın.
Modelini beğen diktiriceksen düğüne 1 ay kala gitsen bile olur hemen yaparlar. :ecrin_bebek: evi falan ne tarafta düşünüyorsun canım ohaoldumsmile

model kafamda belırledım gibi,1 ay kala diorum bizim nikah 2 ekimde eylülün başında bı gelınlıkcı secıp dıktırırım hem ramazanda ben kilo verıyorum kesın onun ıcınde cok etkılenmez
karşıda oturucaz biz karsıda bakıoruz ev bu gidişle kiralık olucak almak için baktık ama bütçe yetmıo kira işinide agustosun sonu gıbı yaparız dıoruzz

iboya hediye almıcam ya
o da sormaya başladı berkeye ne alayım diye
enişte ya basit bişey almak istemiyo
geçen sene söz nişan yoktu t-shirt almıştı bu sene kıyafet olmazmış basit kaçarmış
ben neredyese her sene kıyafet alıyom ama neyse

secanda iyi bi terzi bulursan 1 haftada bile teslim ederler ama çok iyi araştır ve mümkün olduğunca çok provaya git

model kafamda belırledım gibi,1 ay kala diorum bizim nikah 2 ekimde eylülün başında bı gelınlıkcı secıp dıktırırım hem ramazanda ben kilo verıyorum kesın onun ıcınde cok etkılenmez
karşıda oturucaz biz karsıda bakıoruz ev bu gidişle kiralık olucak almak için baktık ama bütçe yetmıo kira işinide agustosun sonu gıbı yaparız dıoruzz

anladım canım model aklında var ise bulursun zaten merak etme. olumunekankayizsmile
Allah gönlüne göre versin canım koşturmacalar başlar artık bayanssulusmilebayanssulusmile

iboya hediye almıcam ya
o da sormaya başladı berkeye ne alayım diye
enişte ya basit bişey almak istemiyo
geçen sene söz nişan yoktu t-shirt almıştı bu sene kıyafet olmazmış basit kaçarmış
ben neredyese her sene kıyafet alıyom ama neyse

anladım aklıma bişey gelirse söylerim :KK3:

10 gün var tamı tamına aklında olsun yani

bu arada amcamla konuştuk dün
bana destek vericek babamın emekliliğini halledicez ya
olmuyo böyle kolu kırık ya evde şimdi birde kulaklarında sorun vardı dr bi ilaç vermiş onu kullanınca hepten tıkanıyo 1 ay sonra bi işlem yapınca geçicekmiş
ee sıkıntı oluyo evde oturması en azından emekli olursa rahat eder diye düşünüyoruz ama inş olur

ev olmadıgı ıcın önümüzü göremıoruz gıbı buda tabı sinir bozucu.balayı için fln yer arastırıyoruz ozaman dıorum az kaldı galıba evlenıoruz yanı henüz suan kosturma yok gibi eşya fln bakmaya başlasak anlıycam az kaldıgınıda suan sankı daha zaman var gıbı böle bı tuhafımm

ev olmadıgı ıcın önümüzü göremıoruz gıbı buda tabı sinir bozucu.balayı için fln yer arastırıyoruz ozaman dıorum az kaldı galıba evlenıoruz yanı henüz suan kosturma yok gibi eşya fln bakmaya başlasak anlıycam az kaldıgınıda suan sankı daha zaman var gıbı böle bı tuhafımm

tabi canım şimdi 2 taraftasın anlayamazsın kendi evin olduğunda başlar bi heycan olumunekankayizsmile Allah bize de nasip etsin son 3 ayı görmeyi canım malum 11 ay olunca sıkıntı daha kötü oluyor gerçi eksiklere devam alalım öyle gelsin zaman kaydirigubbakcemile5

10 gün var tamı tamına aklında olsun yani

bu arada amcamla konuştuk dün
bana destek vericek babamın emekliliğini halledicez ya
olmuyo böyle kolu kırık ya evde şimdi birde kulaklarında sorun vardı dr bi ilaç vermiş onu kullanınca hepten tıkanıyo 1 ay sonra bi işlem yapınca geçicekmiş
ee sıkıntı oluyo evde oturması en azından emekli olursa rahat eder diye düşünüyoruz ama inş olur

inşallah hallolur canım :KK3: rahat edersiniz birazcık bile olsa Şeniz

X