Sipaydi ye Yardım lütfen

cumartesi günü yasinleydik işte. baya gezdik. sultanahmete gittik. belediyenin organisazyon ettiği dostluk festivali vardı. mehteran vardı. onları izledik dinledik. çok güzeldi. milli duygularımız kabartı tekrardan.
pazarda komşumuzun mevlütü vardı oraya gittik.

bohçalarına baktım yeniden hepsi gayet güzel olmuş iyiki fazlasını yapmamışsın bence yeterince fazla olmuş çünkü kayınvalide falan hepsinin bohçası güzel olmuş

sağol canım aslında fazla hiçbiey yok ama biz çok dursun diye tek tek paketledik ya :jeyyar: ondan öyle duruyo :KK1: çaktırma sen yine yerimseniben

cumartesi günü fotocuya gittik
resimler eh işte idare eder
albümü kahverengi yapmışlar ben krem istiyodum onu değiştircekler bi tane büyük resim seçtik o da karambole geldi ama yapıcak bişey yok artık
birde her resimden birer tane vericekler
:kızgın: cd olarak yine alamadık yaa

geldim bile yine salata yedimmm :jeyyar: bayılıyorum salataya.
iyi değiştiriyorlar rengini biz siyah istedik beyaz yapmışlar ama iyiki beyaz yapmışlar çok güzeldii :KK70:
akşam bende 2 resmi büyütücem kısmetse.

sizinki panoromik ya ondandır bizimkisi normal bi albüm
cep albümünü aldım o yanımda :KK1:

he evet öyle bişey ismini hatırlamadım. ismini. ya ben çekilişteki kıza ne alıcam yaw bi başörtüsü aldım siyah-beyaz o kadar. hiç bişey kullanmıyor anlamadfım

bende hiçbişey almadım ya
cumartesi baktım ama bişi beğenemedim
isyanlardayım

face resimleri ekliyorum bakın isterse daha da gelicek olanlar var bunlar kurtarabildiklerim :KK70:

X