Sipaydi ye Yardım lütfen

evt gidin alın cd leri yolla sonrada bana bekliyorum unutma :KK70:

bu sabah markete bi girdim rezene çayı :lepi: anında aldım içtimde bir bardak ohhh ferahladım sanki
sonra face i bi açtın
benim lisedeki kankam vardı biz onunla konuşmuyoduk bikaç ortamda denk gelince selam veriyoduk yalnızca dün ona davetiyeyi yolladım o da kardeşim sen çağırdıysan tabii ki gelirim dmiş ohhh
herşey yoluna giriyo :nazar: sanki
annemde yastığı yapmış dikdörtgen etrafında fırfır var yine
bi tek kurdeleyi artı olarak değilde köşelere yapmış o kadar

ben bi deftere yazıyorum tarifleri ya da hemen çıkartıp dosya var ona koyuyorum
ama genelde tariften yapmıyorum ya free takılıyorum :KK1:

Ece ve Pandomim sizde WORD dosyadına yemek tariflerini eklesenize.
Ben başladım kk üzerinden öyle çok buldumki bide kendi denediklerimi falanda ekledim. :jeyyar:
Her tarifin altında resmini de eklemeye çalışıyorum.

kitap haline getirmek için diyosun sanırım canım. hiç gözüm kesmiyo onla uğraşmayı yaw. ben eskiden meraklıydım. bitane ajanda yapmıştım kendime. hem yaptıklarımı hem bulduklarımı falan yazıyodum resimlerini ekliyodum. şimdi ona bakmaya ihtiyaç duymuyorum. herşey internette var. bi tıkla ulaşıyoruz. mesela annemde bişi yapıcağı zaman portakal ağacından bakıyo hemen =)

kitap haline getirmek için diyosun sanırım canım. hiç gözüm kesmiyo onla uğraşmayı yaw. ben eskiden meraklıydım. bitane ajanda yapmıştım kendime. hem yaptıklarımı hem bulduklarımı falan yazıyodum resimlerini ekliyodum. şimdi ona bakmaya ihtiyaç duymuyorum. herşey internette var. bi tıkla ulaşıyoruz. mesela annemde bişi yapıcağı zaman portakal ağacından bakıyo hemen =)

Ben keyif alıyorum ya öyle güzel tarifler varki delikafaduldendelikafadulden

ohh seçin tabi
bütün resimlerin çok güzel ayy nasıl seçiceksin ki zor olucak valla

salona da söyle bakın cdleri hemen vermezseniz bizim deli eceyi üstünüze salarım de :jeyyar:

benimde yazım kötü karıştırma orasını zaten benden başka kimse okuyamıyo :KK1:

ohh seçin tabi
bütün resimlerin çok güzel ayy nasıl seçiceksin ki zor olucak valla

salona da söyle bakın cdleri hemen vermezseniz bizim deli eceyi üstünüze salarım de :jeyyar:

benimde yazım kötü karıştırma orasını zaten benden başka kimse okuyamıyo :KK1:

İnşallah verirler çatlıycam yoksa izlemezsem lülülülülülülülülülülülü
çok merak ediyorum kendimi neler yaptım nasıldım -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

ece sen arkadaş şarkısını dinlemiş miydin daha öncedenç

bir kıvılcım düşer önce büyür yavaş yavaş.
Bir bakarsın volkan olmuş yanmışşsın arkadaş

valla speedyim ya senin söylediklerin çıkıyo herşey yoluna giriyo sanırım :nazar:
ohh be rahatım valla şuanda

hiç merak etme be ya devamlı oynadın işte biliyoruz :KK70:

Hazırlıklar başlamış sanırım canım.
En güzeli de mobilyaları seçmektir heralde.
Kolay gelsin. İnşallah herşey gönlüne göre olur.

:dance:

canım teşekkür ederim inşallah hepimizin herşey gönlümüzce olsun.hepimiz güzel yuvalar kuralım...
evet başladık tatlım temmuz başında evimizde şuan oturan kiracı boşaltcak işte evi.bizde tadilata başlıycaz.haftasonuda banyo dolabı,fayans,mobilya v.s araştırma yaptık biraz.bende ece mobilya konusunda bilgili olduğu için onunda fikrini almak için topiğe yazayım dedim.1 ay sonra başlıycaz işte herşeye hayırlısıyla ekimdede allah nasip kısmet ederse izin verirse evli bir bayan olcam :)

tamam dinlemediysen yollayım diyecektim..
anam kaldı 6 gün beeee ne güzell. keşke bende yaşasam yeniden..:KK70:
Gerçi artık nişanlı bi baaaayyaaaan olaraktan tadını çıkartıyıroum..

ahh boshayallersmile
şimdi onu dinmliyorum benden sana gelsin o şarkı canım benim olumunekankayizsmile

X