Sipaydi ye Yardım lütfen

of ne çok iş birikti yine yaa
kızlar az sonra gelicem yine
gidecek takımlar var faturalarını kesip geliyorum

sağol lise arkadaşımmmmm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kızım ne giyceksin o gün nasıl tanicaz birbirimizi kaydirigubbakcemile3 bak ben siyah diz hizasında bi elbise giyicem siyah topuklu ayakkabı ve siyah küçük elde tutmalı çantam olucekkkzemuszemus yada şöle sölim sırık ve cılız zayıf bi kız görürsen hehhh işte durr o benim kaydirigubbakcemile3

benim ne giyeceğim meçhulllll. İş yerinden çıkıp gelicem o gün. =)))
Abiye tarzı bişey giymem büyük ihtimaL. zaten bi tane var onu da heryerde giydim hohoho. Kırmızı nişanlığımı mı giysem acaba sırnaşık şey

Vallahi yaw bugünde bitmek üzere akşam ezel var :jeyyar:

bugün hiç bitmek bilmedi bana...

gizemim akşam ezel varr yarında salııısonra çarşambaa sonra perşembeee sonra CUMAAAAA :))

Ecemm kolay gelsin bebekimmm bana özelden telefonunu şey et bakimm gizem sende şey ett pandomim sende özelden yaz telini bana'ki cuma akşamı salonda biribirimizi tanımaya çalışmayalım deneme yanılma metoduyla :)

Vay vay vay plakaya bakkkkk offf kırmızııııı ne gıcıklıyıcı ne iddalı bi renkkk eee çiftimizde idaalıı canııımmmm :))) gizemmm hakan eniştemin yan sanayisi varmıııı bacımmm :)

Vay vay vay plakaya bakkkkk offf kırmızııııı ne gıcıklıyıcı ne iddalı bi renkkk eee çiftimizde idaalıı canııımmmm :))) gizemmm hakan eniştemin yan sanayisi varmıııı bacımmm :)

canım vallahi ben kırmızıyı çok seviyorum hakanda bilir yaneee :roflol::roflol::roflol:
mükemmel ötesi bi süpriz oldu bi gittik plakaya bi baktım GZ anammm dedimm :sm_confused:

Bu bahsettiğim kankası şekerim hep beraberle buda bi + olsun :dilcikar:

Hayırlısı inşallah. Benim daha sözüm bile olmadı. Nişanım 2010 Ekimde olucak. Sen nişanlımısın?

yok canım bende daha sözlü bile değilim ramazan bayramından sonra olcak inş sözüm 2010 yazı nişan 2011 yazıda kısmetse düğün senin program nasl

hahha aslım bak ne yazmışım :KK70:

X