Sipaydi ye Yardım lütfen

anam avatardaki Resmin ne güzel gamzee...

Ece neredesin hayatım yaw bak gel çabuk hadi ama....

evet evet ben çok etkiliyici ve bir okadar anlamlı bir avatardırrr kaydirigubbakcemile3
bu arada salonu çok beğendimm eee sanada böylesi yakışırr zaten tatlım kaçta olucak nişan canım? eceee hadi bee gel yavru kuşum sende bak uzaklarddan kenardan köşeden takip eden ben bile geldim kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

Evet canım bende çok beğendimm gerçekten salonumu..
İkramları+ortamı falan çok hoşuma gitti en azından daha farklı olduğu için sanırım :1rolleyes:
19:15 canım başlayacak nişan töreni sonrası nasıl olur bilmiyorum bu hafta gidip slayt işinmizi halletmemiz lazım. laelaelaelaelae

ben geldim kızlarr
ama çokk işim var gidicem az sonra

gamzemm gelmiş hoşgeldin canım
dönüşün muhteşem olmuş :lepi:
bodrum nasıl hayat nasıl gidiyo

farklı ve mükemmel insana farklı sıradışı şeyler yakışırr tatlımm.. 7:30 yada 8 gibi ordayım canım benim inşallahhzemuszemus
ben geldim kızlarr
ama çokk işim var gidicem az sonra

gamzemm gelmiş hoşgeldin canım
dönüşün muhteşem olmuş :lepi:
bodrum nasıl hayat nasıl gidiyo

eceeem gamzen kurban olsun sana negüzel bir karşılama böyleee yerim seni ben, ben güzel bodrum güzell hava şahanee daha ne olabilirkiiii hayat süper ötesi mikemmel tatlım kaydirigubbakcemile3 sizin mutlu haberlerini aldıkça dahada harikalaşıyorr​

sorma ya kafamçokkarıştı
cumartesi gelmicem ya
o yüzden sevkiyatları bugün yarın yapayım cumaya bişey kalmasın diye uğraşıyom
canım çıktı

aslım geçmiş olsun ya nesi var yasinin grip falan mı

Gamze canım tamam bekliyorum inşallah aksilik olmaz çok sevinirim :jeyyar: sen bodrumda mısın bakayım... vayy Tatil modu ne güzel.....

Ece anladımm eee cumartesi çok möhümmm işlerin var :jeyyar:

ohh sefan olsun canım kıskananlar çatlasınn :dance:
benim yerimede keyif yap valla ne güzel boshayallersmile

evtt speedyim çokk önemli hemde
sağ salim bi atlatsak derinn bi nefes alıcam

dün davetiyelerimi teslim aldım
aldığım kalemlerin ikiside güzel durmadı ama ya
çok canım sıkıldı
o yüzden mavi siyah kalemle yazıcaz
çok yakın olanlarınkini de yazıcıdan çıkartıcam artık başka çarem kalmadı

canım cam açık uyuya kalmış sabaha kadar üstündeki yorganda yere düşmüş. çok kötü iki günden beri. mafoldumben

başka renk yok ya =(
aslında pembeyle mor da var ama annem kızdı tabii ki de
istersen her harfi farklı renkle yazalım bile dedi kaydirigubbakcemile3
o yüzden tükenmez kalemle yazıcaz

yakınlarınki özel olsun istiyorum ama emin değilim güzel bi yazı karakteri bulsam iyi olcakta
pc de yok ne yazık ki

Aman be ececim. Herkese yaz tükenmezle gitsin. Hiç uğraşma yaw. Annen iyi demiş he komik kadınmış =)guclubacismile

yaa aslım sorma çok komiktir kendileri :roflol:

neyse kızlar size soyum olmaz ama ben kaçıyorum akşam üstü gelirim yine
öpüyorum hepinizi kocamannnn opuyorumnanaktan

eceeemmm kolayy gelsinnnnnnn canımmm ayy çatlamasınlar bak yine kıyamıyorummm yaa ne olcak benim şu içimdeki insan sevgisiii :)
spedy evet bodrumdayım giydim askılımı yaptım makyajımı güneş kremimi sürim birazdan çıkıcam ama çok güneş var yaa babam birazcık bekleyelim beynimiz iptal olur diooo :)))

Ece bence hiç uğraşma herkeze el yazısı ile tükenmez kalemle yaz.
Kimse zarfı saklamaz zaten direk davetiyeyi saklar bana da yolla tmm mı maille falan. kaydirigubbakcemile

Vay beeee bizde pc başında oturalım çalışalım mafoldumben
[/FONT]
[/COLOR][/B]

ben senin gibi nişan arifesinde değilim benim senin gibi bi sevgilim yok ama napalım kendimi bodrum koylarında hande yenerin bodrum şarkısıyla avutuyoruzzz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…