Sipaydi ye Yardım lütfen

icele incele :) ayol 26 yaşında 1 75 boyunda hanım hanımcık karadenizli bir kızın var şurda sen listene bak bende arkandan gelim yoksa böyle giderse evdekilere vasiyetimi verdim mezar taşıma aynen şu yazdırılcak " Açılmadan Geri ıade" :)))

şaka bi yanada biliyomusun en hayırlı en güzel bir günde nişanlanıyorsun RABBıM tüm işlerinizi hep böyle hayırlı getirsin hep gül ve hem ne mükemmeline layık ol tatlım...

icele incele :) ayol 26 yaşında 1 75 boyunda hanım hanımcık karadenizli bir kızın var şurda sen listene bak bende arkandan gelim yoksa böyle giderse evdekilere vasiyetimi verdim mezar taşıma aynen şu yazdırılcak " Açılmadan Geri İade" :)))

şaka bi yanada biliyomusun en hayırlı en güzel bir günde nişanlanıyorsun RABBİM tüm işlerinizi hep böyle hayırlı getirsin hep gül ve hem ne mükemmeline layık ol tatlım...

:roflol::roflol::roflol: amin canım Allah sana benimkilerden çok daha iyisini nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek:

Aslıcım neredesin bakalım sen aklinialirimsmile sesin çıkmıyor kaçma aklinialirimsmile

pırlanta en önce seninkiydi dimi bebeeem dur dur speedy önce pırlanta yazsın sonrada senn :) ayy ecee sende unutma beni datlum :) bakalım kiimin ayağı uğurlu gelicek :)

icele incele :) ayol 26 yaşında 1 75 boyunda hanım hanımcık karadenizli bir kızın var şurda sen listene bak bende arkandan gelim yoksa böyle giderse evdekilere vasiyetimi verdim mezar taşıma aynen şu yazdırılcak " Açılmadan Geri İade" :)))

şaka bi yanada biliyomusun en hayırlı en güzel bir günde nişanlanıyorsun RABBİM tüm işlerinizi hep böyle hayırlı getirsin hep gül ve hem ne mükemmeline layık ol tatlım...

Aminnnnn. Karadenizli hatunsun demek. zemuszemus

:roflol::roflol::roflol: amin canım Allah sana benimkilerden çok daha iyisini nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek:

Aslıcım neredesin bakalım sen aklinialirimsmile sesin çıkmıyor kaçma aklinialirimsmile

Buralardayım speedy. Can sıkıntımı atmaya çalışıyorum =)) Dün regl oldum karnım çok ağrıyo ara ara. Bugün belkide o yüzden stresliyim. laelaelaelaelae

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 15.06.2010 Salı Ece :nazar::teytey:

sen iste yazarım tabi :sm_cool::sm_cool:
Bak bizim ailede bekar erkek çok bilesin delikafadulden
Ona göre gel yani bulursun nişandan :roflol::roflol::roflol:

kesin nişandayım hatta misafirleri ben karşılarımm sen hiç zahmet etmee hayır hayır olmaz valla yorulmayın ben hepsiyle özenle ilgilenirim" Sırf sizin için yani desinlerki nekadar misafirperver kız tarafı" :)))

pırlanta en önce seninkiydi dimi bebeeem dur dur speedy önce pırlanta yazsın sonrada senn :) ayy ecee sende unutma beni datlum :) bakalım kiimin ayağı uğurlu gelicek :)

Gamzecim ilk önce benim nişan var ama nişan ayakkabısına da yazılırmı acaba? Yazılırsa yazim yazılmazsada yazim ben belki olur sırnaşık şey

İnşallah canım. Hayırlısı olsun.
Gamze çalışıyomusun?

kuşum ben 1 sene oldu çıkalı işten yönetici asistanlığı yapıyordum şirinevlerde özel bi şirkette, çıktıktan sonrada ayağım kırıldı alçı falan olayları derken giremeddm bi türlü ve şuan bodrumda tatildeyyim dönünce artık iş araştırmaya başlicam hayırlısıyla..

pırlanta sende gelcen dimi yavru kuşum nişana?

Allah nasip kısmet ederse gelicem. Aslıhanın nişanı da gitmek istiyodum gidemedim, kısmet olmadı. bizim nişan telaşından. Ama speedy ninkinde atlatmış olucam telaşımı Aallahın izniyle gelicem inşallah =))opuyorumnanaktan

kuşum ben 1 sene oldu çıkalı işten yönetici asistanlığı yapıyordum şirinevlerde özel bi şirkette, çıktıktan sonrada ayağım kırıldı alçı falan olayları derken giremeddm bi türlü ve şuan bodrumda tatildeyyim dönünce artık iş araştırmaya başlicam hayırlısıyla..

Çok geçmiş olsun gamzecim. Bende yönetici asistanlığı yapıyorum =))
Ohhh bodrum bodrum ne güzel ya... Bana bu sene tatil yok mağlesef =(

X