Sipaydi ye Yardım lütfen

ne diye laf sokuyosun sen şimdi bana spedi?

Ciddi dikkat ediyorum hiç bi selamıma cvp vermiyorsun sanırım bişey yaptım diyorum ama farkında olmadan yaptıysam bilmiyorum... :sm_confused:
Nişan stresi diycem ama 2-3 günlük bi olay değil 2 haftadır falan hep öyle ortaya selam versem de direk aslıhan desemde cvp vermiyorsunn

last point i bliorum adaşım çok pahalı ama 175 yaw :1shok:
nişan saçı oldğnu sölemesek 100 bile demicek

evet nişan saçı deyince iş değişiyo. gelin başı deyince iş değişiyo. 175 son fiyat dedi. o da tanıdık olduğum içinmiş =)) ağzını 250 ile açtı =))

Makyaj için bişey diyemem ama saçına garanti verebilirim hatta bende oraya gidicem ama yine de aklımda acaba oluyor zaten beğenmezsem yıkatırım saçlarımı direk yeniden yapar affetmem..

bende beğenmediğim yerleri sölerim olmadı etmedi diye..ama kesin bi modelde karar verip onun resmiyle gidicem. onlara bırakmamam lazım. inşallah istediğimiz gibi yaparlarda kafamız bide ona takılmaz. en önemlisi saç kıyafet.

topikte ne yazdın spedi merhaba sizlere yazdın dimi
direk sadece bana yönelik selam verdinde benmi almadım
demekki yapmışsınki bişey , mesafeliyim sana karşı

yo hayır aramızda ne gecıcek sızın bılmedıgınız
ne muhabbetımız varsa topıkte var
demekkı bısey canımı sıktıkı sustum mesafemı korudum
sımdı spedı bana laf sokmasaydı yıne agzımı acmayacaktım
hıc bı zaman ortamın bozulmasını ıstemem cunku kalbım ne kadar kırılmıs olsada

Aslıhan bundan bahsetmiyorum... bunda direk ortaya yazdım daha öncelerden bahsediyorum.
Neyse bişey diyemem.. yorum yok birbirimize ona göre muamele yaparız ozaman tartışmak istemiyorum...
ama kesinlikle karşındakine tavır almadan evvel hatasını söyle düzeltmez ise bi daha konuşma. akannehir

hmm anladım acaba bizim nasıl olucak son günler
ben izin almayı düşünüyorum ama bakıcaz zaten hafta sonu izinliyim bi pazartesi salı alsam yeter bana
o zamanda sizden uzak kalıcam

Bilmediğim bişeyden yana kırılıyorsun bişey diyemem...
Düşün belki bende sana kırıldım ama asla tavır almam önemsem.
Kimsenin canını sıkmak istemiyorum problem var ise özelden konuşabiliriz.

noluyo kızlar ya
ne bu şimdi aranızda bizim bilmediğimiz bi şey mi geçti

Hayır canım benim büyütecek çok önemli problemim yok Şeniz

hmm anladım acaba bizim nasıl olucak son günler
ben izin almayı düşünüyorum ama bakıcaz zaten hafta sonu izinliyim bi pazartesi salı alsam yeter bana
o zamanda sizden uzak kalıcam

Gitme be ozamannn akannehirakannehirakannehir

merhabalar kızlar opuyorumnanaktan

Hoşgeldin nasılsın kaydirigubbakcemile

X