Sipaydi ye Yardım lütfen

rica ettim canım
başka sitediğin varsa söyle indiririm sorun değil

ya kızlar siz müzik işini nasıl yapıcaksınız
şimdi salonda piyanist var acaba ben yinede cd hazırlasammı oyun havası ya da halay falan
siz hazırlıcakmısınız

bende düşünmüyodum kuzenim dedi hangi şarkılardan cd yapıcan diye
treddütte kaldım
acaba yapsam ama piyaniste vermesem eğer kötü bişiler çalarsa veririrz olur mu ki

yooo canım şöyle yap hazırla bunları da ben getirdim hazırda vardı dersin hatta ona bırakırsın..
Hem yalnış anlaşılma olmaz hemde istediklerin çalabilir.

iyi fikir canım
o zaman kızlar bana oyun havaları yollarmısınız
birde son pop şarkılarından hareketli bişiler

rica ettim canım
başka sitediğin varsa söyle indiririm sorun değil

ya kızlar siz müzik işini nasıl yapıcaksınız
şimdi salonda piyanist var acaba ben yinede cd hazırlasammı oyun havası ya da halay falan
siz hazırlıcakmısınız

düğün salonunda olucağı için cd ile uğraşma derim ececim. onlarda birsürü şarkı vardır zaten. ama sen yinede olsun hani yedekte tutayım beğenmem belki dersen hazırla canım.
ben cd yapıcam. unutmuştum bile iyi aklıma getirdin. eve gidince bende şarkıları araştırayıp indirmeye başlayayım. 3 ayrı cd yapıcam ben. bi halay, bi ankara havası, bide roman havası mezdeke karışık yaparım. cd den bulamazlar öle iki saat müzik bekle karışıklık oluyo. dernek olunca böle. başına bilen birini oturtmam lazım.

Canım hazırlamam herhalde hiç düşünmedim onlarda güzel arşiv oluyorç

akşam bişeyler yapmak istiyorum ya offff

ben akşama Yasinlere gidicem =))
Dün dayısı kalp krizi geçirmiş en büyüğü. Şimdilik iyi çok şükür. Geçmiş olsun dicem kayınvalideme.

Aslı kız hani sen geçen dedin ya kek kalıbı alıcam diye aldın mı?

Yok speedy almadam. Pazar günü arkadaşımın çeyiz sermesi var bi herşeyine bakayım eksiğini alayım diyorum. Biraz geç olucak hediyeyi vermem ama işine yarasın. Fırınıda yeni aldı set üstü nasıl görmedim. onu da bi görim diyorum.
Giderken eli boş gitmeyeyim diye çay bardağı ile altını alıcam. Ömürlük kullanabilir onu.

ay şimdi internet sitesinden de baktım. Çok hoş duruyo kırmızı =)) Kayınvalideye bile alınır bu anneler günü hediyesi teflon. çok güzelmiş. süper fikir verdin speedy sağol. ınşallah kalır cumartesiye =))

off ben hala karar vermedim anneler günü için
çıldırcammmm

canım sende tava tencere bardak tarzı bişi al istersen :)
bide çiçek tamam.
Ben bu sene giyim işine girmicem.
Speedy nin dediği tava tencere kek kalabını kalırsa alırım. bide çiçek tamam.
veya sadece çiçek =))))) Arkadaşıma bu takımdan alırım =))

Canım şimdi baktım 01/15 mayıs arası ellerindeki ürün bitmez ise kalır :teselli:

inşallah. kısmet bakalım

Kızlar nasıl gidiyor ne zamandır giremedim siteye dün gelinlik siparişimi verdik çok heyecanlıyım darısı başınızaa

X