Sipaydi ye Yardım lütfen

Aslıhan bundan bahsetmiyorum... bunda direk ortaya yazdım daha öncelerden bahsediyorum.
Neyse bişey diyemem.. yorum yok birbirimize ona göre muamele yaparız ozaman tartışmak istemiyorum...
ama kesinlikle karşındakine tavır almadan evvel hatasını söyle düzeltmez ise bi daha konuşma. akannehir

eğer karşındaki insan hata yaptığının farkındaysa onu uyarırsın.neden düzelteyimki seni.aynı şeyi sen bi kaç kez tekrarladın çünkü..
tartıştığımız falan yok tartışmamda zaten.. ortaya bi laf atan ve tartışma ortamı yaratan sensin..ben çıkartmadım sesimi durduk yere

Yarında gitcenmi işe. Son 1 =) Düşündükçe bana heycan geliyo yaaaaaaaa delikafadulden

evet gidicem yarında işe canım.. evde durupta yapabileceğim bişey yok zaten herşeyimi hallettim ben çünkü aylar öncesinden başlayınca hazırlıklara bişeym kalmadı allaha şükür :) bitek o güne ermek kaldı işte şafak sayıyoruuzz :)) bende çok heyecanlyıım walla daha 3saat once yemek yedım ama karnım nasıl acıktııı heyecandann :)

Bilmediğim bişeyden yana kırılıyorsun bişey diyemem...
Düşün belki bende sana kırıldım ama asla tavır almam önemsem.
Kimsenin canını sıkmak istemiyorum problem var ise özelden konuşabiliriz.

bende sana tavır almadım zaten.bugün sen selam vermemekten konuyu açtın ve bende o yüzden söyledim sana kırıldığımı.. hiç biliyormuydun bugüne kadar sana kırıldığımı hayırr dimi ... çnkü ben kırılsam bile karşımdaki bana bi laf söylemediği sürece söylemem kırıldığımı bu benım ıcın bı olgunluktur cunku hersye ragmen karsımdakı ınsana saygım vardır ama senın o gun bana soyledıgın sey cok buyuk saygısızlıktı bana karsı ne oldugunu soylememe hıc gerek yok gerçekten kırıldım yani ve o yuzden bana yonelık bı selam verırsen cevap verdım sadece , 2 haftadan beri..

Bilmediğim bişeyden bahsediyorsun ok ÖZÜRdilerim kırdıysamm farkında değilim... uzatmak istemiyorum sende yazma onun için yazdığına da cvp vermiyorum ok.

evet gidicem yarında işe canım.. evde durupta yapabileceğim bişey yok zaten herşeyimi hallettim ben çünkü aylar öncesinden başlayınca hazırlıklara bişeym kalmadı allaha şükür :) bitek o güne ermek kaldı işte şafak sayıyoruuzz :)) bende çok heyecanlyıım walla daha 3saat once yemek yedım ama karnım nasıl acıktııı heyecandann :)

Benim işlerimin çoğu duruyo =)) Ayakkabı, Kıyafetim tam bitmedi. Ne takıcam bilmiyorum takı olarak, saçıma tam karar vermedm. son zamana bırakıyorum bakalım. relax takılıyorum şimdilik =))
son gün paçalarım tutuşur. Yasinin rahatlığı banada geçiyo =) Biz herşeyi son haftaya sıkıştırırız =)

Derdim yok şuanda nişan üstü kimsenin sinirini bozamam moralimi de bozmalarına izn vermem gerçi benim 1 ayım var düzelirim ama aslıhanın 2 günü var Şeniz

ne bu şimdi ne olmuş 2 günüm varsa?
seçil şimdi sana aslının kaç günü var diyemi sord? ne bu gün diyaloğu şimdi spedi?
evet 2 günüm var mutluyum huzurluyum heyecanlıyım neşeliyimm.!!!!!!!!!!!!

kimsenin başka bi kimse için nişan arifesinde sinirini bozcak kadar sinirlendireceğini sanmıyorum burada zaten karşımızdaki kişinin yüzünü görmeden muhabbet ettiğimiz için birbirimiz yanlış anlamamız doğal sanıyorumki.... insan karşı tarada kırılıyorsa söyler sonrada fala muhabetin varsa kesersin olur biter kızlar....

ya çok gereksiz bi konuşma oluyo şuanda burda
kimin kimle ne derdi varsa özelden konuşsun
burda yazıpta bizimde tadımızın kaçmasına gerk yok bence

kimsenin başka bi kimse için nişan arifesinde sinirini bozcak kadar sinirlendireceğini sanmıyorum burada zaten karşımızdaki kişinin yüzünü görmeden muhabbet ettiğimiz için birbirimiz yanlış anlamamız doğal sanıyorumki.... insan karşı tarada kırılıyorsa söyler sonrada fala muhabetin varsa kesersin olur biter kızlar....

Buna üzülüyorum ya.. bilmediğim sorun.. akannehir

ne intihar edicem be
bunalıma girdiğimde başkalarını bunalıma sokup ben çıkıyorum

X