Sipaydi ye Yardım lütfen

Doğru Erkeklere bıraktın mı son 1 saat kala falan mesela hakanda hala pantolan paçasını yaptırıcak :roflol::roflol:

İndirimde şimdi çoğu canım gezerken görürsün zaten Biz söz bohçasında almıştık beyaz eee bi sürü beyaz gömleği oldu diye günlük çizgili bi gömlek aldık bizde kendisi öyle istedi Şeniz

Ben geçen sene 1 hafta izin kullanmıştım. O yüzden geçen seneden iznim var bu senede var. Bir hafta nişan telaşı alışverişi. Sonraki haftada misafirlerimizin bi kısmı gidicek bi kısmı kalıcak en küçük dayım filan. Biraz onlarla ilgilenip 3 gün falanda dinlenicem inşallah =))

Bizde bu hafta sonu alışverişe çıkıcaz. Nişan yastığımı yapıp kenara koyayım. Malzemelerimi alayım. Gül filan. Bizim nişanlıkçı ben yaparım sana modeli getir dedi ama ben yapıcam. Sadece kırmızı tül belki alırım belki almam kadından. =)

Anladım canım bana yaramıyor işte tatil :sm_cool::sm_cool:
neyse belki perşembe çıkarım belli de olmaz son dk kadar hihoyyythihoyyyt
nişan yastığını da halledersen başka işin kalmaz herhalde bitir işlerini bide cetvelini değiştirsene delikafadulden

speedyim dün ayakkabılara bakarken bütün vitrinlerde lacivert ayakkabılar vardı
ya bayıldım çeşit çeşit o kadar güzellerdiki aklıma sen geldin hemen

bakalım annem benim yastığı ne zaman halletcek

Eve biz aldık bizim buralarda da doldu neyseki aklım kalmıyor aldığım modeli beğendim.

:içelim: evet inşallah bi işim kalmıcak benim. Bi yasine kıyafetini alıcaz nişandan 3 gün önce beyfendi öle istiyo inat etti ya bikere =))
Bide nişandan bir iki gün önce yine yasinle alışverişe çıkıcaz plastik tabak çatal bardak alıcaz. Dernekte olucağı için öle araç gereçleri biz alıcaz.

evet bu sene lacivert çok var. Kırımızı geçen sene çok vardı. Bu sene bakıyorum da pek yok. Bende henüz istediğim gibi bi ayakkabı bulamadım. Bi aklım bikerelik bişi al diyo. böle baya topuklu olsun taşlı maşlı. Bi aklım okadar topuklu alma sözde ayakların mahfoldu diyo =)))))))))

aslım sen ne renk alıcaksın ayakkabını

birde gri olanların bir parlak grisi var birde simli yapmışlar simli olanlarda güzel model var ama ben simli istemiyom

aslım benimkide 3 gün kalana kadar vakti var dedi ama ben onu dinlemicem tabii ki
eğer inat ederse giderim bedenine göre alırım banane

anladım canım onlarda son zamanlarda artık.
eee peki davetiye işiniz ne oldu sizin son karar nedir? olumunekankayizsmile

Bak siyaj yüksek topuk al ama altı kırmızı olan modeller var ya
mükemmel bayılıyoum bende vardı bi ara evde duruyor hala süprizzzzzsüprizzzzz

ececim kırmızı alıcam ben ayakkabıyı.
Ben yasine gidip kafama göre alsam olmaz. Giymez. Kendi gider yine alır bide kavga ederiz üstüne =)))))))) Nişan kıyafeti ya sonuçta o da özeniyo. Kilo vercekmiş son üç güne kadar hahahayyyyyyy =))

anladım canım onlarda son zamanlarda artık.
eee peki davetiye işiniz ne oldu sizin son karar nedir? olumunekankayizsmile

hiç sorma dün davetiye işinden kavga ettik biliyonmu. bazen beni deli ediyo bu çocuk. İzine çıktığımız zaman bastırırız dedi. bende son üç günde bide onu dağıtırız dedim alışveriş esnasında. Beyfendinin hoşuna gitmedi laf sokmam. Bastırmıcaz davetiye falan canım. Hiç gerek kalmadı yani artık. Hevesimde kaçtı davetiye işinden :çok üzgünüm:

Bak siyaj yüksek topuk al ama altı kırmızı olan modeller var ya
mükemmel bayılıyoum bende vardı bi ara evde duruyor hala süprizzzzzsüprizzzzz

Siyah kötü durur speedyim. Önden siyah ayakkabı görüncek çünkü. Arka kısmının kırmızısı etekten görünmicek bile. Kırmızı bulmaya çalışıcam ayakkabıyı.

Bu kırmızı bende var siyah altı kırmızı

Bu platformlar rahat oluyo baya. Benimde evde var bitane ama tekinin topuğunun lastiği düştü. Onu yaptırmam lazım. Bide alıcağım ayakkabıda önlerini de yüksek istiyorum ayak yuvasını yani. Parmaklarıma değsin istemiyorum ayakkabı. Evdeki öle saatlerce giysem ayağımı acıtmıyo =)

ben daha şarkı olayına giremedim ya
iyi hatırlattın bugün salonu arıcam bende tam adresini alıcam davetiyeye yazdırmak için

bu pazar arkadaşımın düğünü var :S ne giysem bilmiyorum bişey takmam lazım boş olmaz ama maaşı pazartesi alıcam off yaa

Aslı sende üzerine gitme kendi ailene güzel dille söylersin boşver davetiyeyi napalım. inat etme..

Ece bizimde düğün salonuna gitmemiz lazım ama hala gidemedik uyuz oldum :jeyyar artık mayıs ortasında teslim etmek için gidicez salona.

aslım kırmızı güzel olur bencede
benimkisider lafta bende gidip alamam ama sürüklerim onu o olur yoksa tavır yaparım biliyo
ayy ya yapılcak dünya kadar iş var :S
buraya her bişey yazdığımda aklıma başka iş geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…