Sipaydi ye Yardım lütfen

CANIM ayakkabı da içine sinen güzel bişey al bana herkez bi daha giyemiceksin falan dedi ama 1 kez gidicem diye hem kayınvalidem ucuz aldırmam dedi hemde çanta da aldım mı mükemmel oldu ben onu giyerim normalde de :sm_cool:

Bohça işlerimizde bitti mi işte başlarız davetiyeleri yazmaya ondan sonra mayıs 15/16 gibi dağıtıma çıkarım daha davetiye yolluycam face+kk dan arkadaşlarıma falan hihoyyyt

:lepi:

bizim bohça getir götür olmucak :dance:

Evet canım böyle telaştan kurtuldun ohaoldumsmile

biz annemle baktığımız için rahattık annem nasıl istiyosan öyle al dedi
içine sinsin yeter dedi
iboda parayı verdi bize bıraktı :jeyyar:
ama ben beğenemedim

bu arada bi aksilik olmazsa hafta içinde davetiyeleri bastırmayı düşünüyoruz bursaya gitmişken yakın akrabalara bırakıcaz
sonra gidemeyebiliriz bursaya sıkıntı olmasın biraz uzak akarabalarınkinide amcamla dayıma bırakıcaz son hafta onlar halledicek

eeee çok güzel canımm buda çıkıcak aradan.
bu arada karar verdim 1-2 kez solarıuma giricemm daha güzel olur diye düşünüyorum.opuyorumnanaktan

o site hangi site kız
güzele benziyo ama
bikini bölgesi için başlığı ve traş bıçağı var mı
eğer varsa çok uygun hiçç kaçırma derim

o site hangi site kız
güzele benziyo ama
bikini bölgesi için başlığı ve traş bıçağı var mı
eğer varsa çok uygun hiçç kaçırma derim

Dur özelden yollarım canım. bilmiyorum yaw 38 YTL buldum alıcam.
aslında ben yalnız bacaklar için istiyorum bikini bölgesini almam zaten laelaelaelaelae

eeee çok güzel canımm buda çıkıcak aradan.
bu arada karar verdim 1-2 kez solarıuma giricemm daha güzel olur diye düşünüyorum.opuyorumnanaktan

solaryuma girme fikri benimde aklıma geldi de sonra vazgeçtim. bizim burdan iki avukat girmişti öcü gibi olmuşlar. 15 dk mı ne kalmışlar ama domates gibiler sempatiksalakcinni
bi tuaf olmuş yani renkleri. sen giriceksen. 2 dk 2 dk bi kaç ayrı günlerde yaptır speedy,

Canım ben daha önceden girdim 7 dk kalabilirsin en fazla bide ilk girdiğinde benim rengim koyu olmasına ragmen koruyucu kullanıyorum. 2 kez girsem yeter bana. cokacimcoook

ben giremem ya solaryuma falan hiçç risk almam bide bişey ters gider şansıma
sonra ayıkla pirincin taşını

ben ayın 19 -20 sinde oluyorum o yüzden rahat olucam inşş
tabi erke gelmezse

Benimde haftaya olur büyük ihtimal. Pazartesi falan =)
Haftaya cuma izne çıkıyorum. ıki hafta olamıcam

anam ne güzel 2 hafta izin ben 2 hafta nişan için falan izine çıksam annemden ziyade mahalle kovar beni

ben giremem ya solaryuma falan hiçç risk almam bide bişey ters gider şansıma
sonra ayıkla pirincin taşını

ben ayın 19 -20 sinde oluyorum o yüzden rahat olucam inşş
tabi erke gelmezse

Bende birini belki bu akşam girebilirim sonra bide 2-3 gün sonra yada önümüzdeki hafta için bembeyaz tenle ölü gibi olmak istemiyorum

Son düzenleme:
hhaahh az önce gelinlikçimi aradım yine
kadın beni dövicek ya
biz haftaya cumartesi geliyoruz sorun yok dimi dedim
kadın tamam ablacım perşemvbe günü hazır istediğin zaman alabilirsin dedi :lepi:
birde nişanlığın kumaşından vericek bana yaptırabilirsem kravat mendil yaptırcam birde
yastık için kullancaz

Hımm dövmez dövmez canım merak etme anlar o seni şimdi
bu hafta alacak mısın direk yoksa beğenmediğin yerleri değiştirme ihtimalin var dimi boshayallersmile
Kesinlikle alın kendiniz yaptırın canım yoksa işiniz zor çünkü biz aramıştık onlar yapacaklardı bi gittik iğrenç ötesi bişey :1shok::1shok::1shok:
Geri iade ettik kumaşta istemedik Allahtan bulduk kolay olduk bi şekilde mendili vardı elimizde -tatlicadiarzu-

denicem işte üstünde çok değişcek yeri yoksa onlar akşama kadar düzelticekler aynı gün akşam üstü teslim alıcam
ama çok yeri değişirse halam gidip alıcak onların verdiği günde

daha yaptırcak yer bulamadık ama elimizde olsunda önce araştırırz bulamazsak yaptırırız
takım elbiselerede baktım dün 145 liraya pantalon ceket takım var sarar ama bursadan bakıcaz önce

Anladım canım öyle aman aman büyük değişiklik sanmıyorum zaten lmaz:
Kravat için bende ibo kendisi bi yer bulsun onlar daha iyi biliyor çünkü yada elinizde örnek götürün öyle yapılsın bizimkiler uç kısmını sivri yapmışlar nişanlığa lafım yok şahane olmuş ama kravat olmamıştı neyseki sorun yaşamadık lmaz::sm_cool:

Altınyıldız var ise oraya bak canım Bizde yalnış hatırlamıyorsam eper malum alzaymr oldum genç yaşta 160 YTL aldık Gömlek+pantalon+Ceket+Kemer alkisalkisalkis

bende sanmıyorum çok değişikliğe gerek kalıcağını belki askıları falan ayarlanır o kadar
aman ya ona bırakırsam hayatta halledemez son güne bırakır delirtir

hmm altınyıldız hiç duymadım burda ama bi bakayım ykm de takımlarda indirim varmış tam takım 140 liraymış orayada bakıcaz buluruz zaten
siz gömleği beyaz aldınız dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…