Sipaydi ye Yardım lütfen

Speedyy heyecan durumları nasılkaydirigubbakcemile3 heyecanopuyorumnanaktan

Benim isteme günümü de 31 ocaktan 6 şubata kaydırdık ayy korkuyormuyum biraz neeyvahedigeldismile

İsteme günü giyeceğim elbisemi buldum yarın gidip alıcam hayırlısıyla altına da ayakkabı bakıcaz yaaa çokk heyecanlıyımmmeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Kızlar saçıma isteme günü düz fön mü çektirsem yoksa uçları dalgalı fön mü ne dersinizolumunekankayizsmile

Speedyy heyecan durumları nasılkaydirigubbakcemile3 heyecanopuyorumnanaktan

Benim isteme günümü de 31 ocaktan 6 şubata kaydırdık ayy korkuyormuyum biraz neeyvahedigeldismile

İsteme günü giyeceğim elbisemi buldum yarın gidip alıcam hayırlısıyla altına da ayakkabı bakıcaz yaaa çokk heyecanlıyımmmeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

ay hiç sorma canım bugün 7 saat temizlik yaptım öldüm sanırım akannehir
hiç iyi değilimm heycan hiç yok şuanda çünkü hafta sonu ya çok düşünmüyorum
eee bugünü saymazsak kaldı 5 canım çok güzel heycanlar ama bunlar opuyorumnanaktan
Ben kıyafetimi denememiştim istemeye geleceklerinde ki malesef az önce bi denedim gömlek iğrenç ötesi oldu artık yarın bakıcam belki yeni bi gömlek alabilirim
altına bi pantalon giyicemm öyle işte aklinialirimsmileaklinialirimsmile

Kızlar saçıma isteme günü düz fön mü çektirsem yoksa uçları dalgalı fön mü ne dersinizolumunekankayizsmile

çıtçıtlarımla at kuyruğu düşünüyorum canım çok hoşuma gitmişti bi düğüne yaptırmıştımopuyorumnanaktan

Allah tamamına erdirsin Speedy güzel koşuşturmacalarını takip ediyorum.
Aman elin ayağın dolaşıcaksa o gün heyecan eksik olsun nazar değmesin opuyorumnanaktan

Söze 1 hafta 5 gün kaldı :teytey::teytey:
İstemeye ise Tam 5 Gün:teytey::teytey:

Hala hastalanmadım yaw laelaelaelaelae
Oyyyy canım benim hadi bakalım Allah herşeyi içine sindirsin, inşallah herşey istediğin gibi olsun:nazar:

Temizliği de bitirmişssiniz oh biz daha yeni başlıcazmafoldumben

Oyyyy canım benim hadi bakalım Allah herşeyi içine sindirsin, inşallah herşey istediğin gibi olsun:nazar:

Temizliği de bitirmişssiniz oh biz daha yeni başlıcazmafoldumben

Bitti canım ama çok yoruldum sizde de evdeki herkez çalışıyor.
Biz mecbur böyle yaptık annemde bende çalışıyoruzz eee 1 haftada yine kirlncek
artık son gün yine yaparız Allahtan cumartesi ikimizde evdeyizkaydirigubbakcemile5

Bitti canım ama çok yoruldum sizde de evdeki herkez çalışıyor.
Biz mecbur böyle yaptık annemde bende çalışıyoruzz eee 1 haftada yine kirlncek
artık son gün yine yaparız Allahtan cumartesi ikimizde evdeyizkaydirigubbakcemile5
Evet canım tabi öyle daha zor ben sınava hazırlanıyorum şu anda Annem de Ev de ama yine de zor ya bide dip köşe yapılıyor ya malumaklinialirimsmile

Gömleğin niye olmadı ki canım?? Bak Adil Işıkta çok güzel gömlekler var Bende Dün ıstemede giyeceğim ayakkabımı aldım Ataköyden %50 indirim vardı aklında olsun:eek:

Söze 1 hafta 5 gün kaldı :teytey::teytey:
İstemeye ise Tam 5 Gün:teytey::teytey:

Hala hastalanmadım yaw laelaelaelaelae

speddyim canım benm bence sen stres yapıyorsun ya bu aralar ondan hastalanmıyor olabilirsin bi sözü istemeyi felan atlat eminim herşeyin üstesinden geldikten sonra olacaksın...

Evet canım tabi öyle daha zor ben sınava hazırlanıyorum şu anda Annem de Ev de ama yine de zor ya bide dip köşe yapılıyor ya malumaklinialirimsmile

Gömleğin niye olmadı ki canım?? Bak Adil Işıkta çok güzel gömlekler var Bende Dün İstemede giyeceğim ayakkabımı aldım Ataköyden %50 indirim vardı aklında olsun:eek:

Canım benim söz için tüm detaylarım hazır hiç bi eksik yok herhalde aklıma gelen yok en azından :sm_confused::sm_confused:
İsteme için denememiştim kötü oldu işte bakıcam artık yarın Hakanla beraber.kaydirigubbakcemile5
Ayakkabımı da aldım isteme için siyah rugan tango ayakkabısı gibi ama inanılmaz rahatguclubacismile

Temizlik gerçekten zor canım bizim ev bide 2 katlı 3 kişi inan zor bitirdik
Camlar,Duvarlar,Yerler,Tüller Hepsi Çok Şükür bitt ama benneyaptımki
Şimdi de işte canım gömlek bakıcam yine temizlik yapılır ama üstten:dilcikar::dilcikar:

speddyim canım benm bence sen stres yapıyorsun ya bu aralar ondan hastalanmıyor olabilirsin bi sözü istemeyi felan atlat eminim herşeyin üstesinden geldikten sonra olacaksın...

Canım Korkuyorum Sözde hastalanırsam Kıyafetim beyaz onu geçtim kötü olurum rahatsız olurum ben ohaoldumsmileohaoldumsmile
Bu haftasonuna kadar hastalanmazsam zaten ilaç kullanıcam olumunekankayizsmile
İnanılmaz Karnım ağrıyor stresten heycan yok diyorum ama sanırım var ama hissetmiyorumsırnaşık şey

canım takma kafana olmak inan daha ii tamam o gün biraz karnın ağrır ama
hiç olmamktansa inan olmak çok daha ii ben hiç olamıyorumdum 2 yıldırda
doğum kontrol hapı kullanıorum pko hastayım ve menopoza kadarda
doğpum kontrol hapı kullanmak zorundaym o yüzden bence kafana takma bile
eğer o gün ya da 1 gün önce felan da olursan ağrı kesici felan alırsın oda keser zaten yerimseniben

X