Sipaydi ye Yardım lütfen

Deli kız benim kıyafetim beyaz ama bide ben zaten hiç sevmiyorum hastalığı
o günde hastalanırsam hem belim ağrır hemde kendimi kötü hissederim ohaoldumsmile:sinifsinif:

kuzumm sen şimdiden kafaya takarsan o da gelir tabi
hiçbişii olmaz die düşün hem zatn stresten kesin erken gelir o

hayirli olsun canim cok tatli heycanlar bunlar butun bekarlara kismet olur insallah
Eniste kimdir neyin nesidir nasil tanistin bunlari yazdinmi bebegim

hayirli olsun canim cok tatli heycanlar bunlar butun bekarlara kismet olur insallah
Eniste kimdir neyin nesidir nasil tanistin bunlari yazdinmi bebegim

Sağol Canım benim kesinlikle en güzel heycanlar detayları çok yazmadım.
ama Şöyle anlatıyım ortak ark. sayesinde tanıştık bide köpeklerle alakası oınun şeker köpeği bana saldırmıştı uzun zaman önce falan filan delikafadulden

Sağol Canım benim kesinlikle en güzel heycanlar detayları çok yazmadım.
ama Şöyle anlatıyım ortak ark. sayesinde tanıştık bide köpeklerle alakası oınun şeker köpeği bana saldırmıştı uzun zaman önce falan filan delikafadulden

kızz o köpein neresi şeker resmen canavar o yaa

:roflol::roflol: Çaktırma korkmasıon kız vallahi çok sevimli aslıunda
geçen hafta dolaştırmaya indirdik gitti havuzun içine daldılaelaelaelaelae

hadi bee neresi sevimli seni duyanda minicik bişi sanıcak
resimde gözleri bile ne acayip çıkmış nie çünkü o bir canavarrrr kafamçokkarıştı

1571.jpg

[/I]
[/B]

şuna bak yaa

Bu arada Onlar benim Söz bohçamı hazırladılar
ıstemeye gelirkenki çikolatamızda hazır çiçeğimizde gül olucak istemede sizin nasılsı
ısteme yada Söz için

speddy sen daha sözü yapmadan ben sana nişan için bi kaç elbise buldum opuyorumnanaktan

3099.jpg

3103.jpg

3106.jpg

3107.jpg

3112.jpg

3117.jpg

3123.jpg

3126.jpg

ben bulurum kuzum sen evlenen kadar sana yardımlarımı eksik etmicem işte banane banane olumunekankayizsmile canım sitenin adresinide veriim çok güzel gelinliklerde var yerimseniben
Defne Moda Evi

Bu arada Onlar benim Söz bohçamı hazırladılar
İstemeye gelirkenki çikolatamızda hazır çiçeğimizde gül olucak istemede sizin nasılsı
İsteme yada Söz için

aaaa bana da istemede kırmızı gül buketi getirdiler
sözde ve ilk tanışmaya geldiklerinde de yapma çiçek geldi

secl nişana kadar bi daha bakmıcam ya senin modellere hani terziyle anlaşsam desemki bana nişanlık dikin günde 2 sefer gidip model değiştiririm ben yaa

acemm allah iyiliğini versin kızz kaydirigubbakcemile3 beni güldürdün
allahta seni güldürsün işte ii diilmi ecem işte size yeni yeni modeller gösteriorum
bende ne cevherler varda kıymetimi bilen yok yaffff :sinifsinif:

X