Sipaydi ye Yardım lütfen

valla bende geçtiimiz haftasonu hastalandım hatta bitti bile ohoooo speddy hala hastalanacak pehhhh :umursamaz:

allah bilir bebğim sen böle stres yaparsan hasta masta olamazsın zaten akannehir
ama işallah hasta olursun da hemen atlatırsın zuzum yaaa olumunekankayizsmile

allah bilir bebğim sen böle stres yaparsan hasta masta olamazsın zaten akannehir
ama işallah hasta olursun da hemen atlatırsın zuzum yaaa olumunekankayizsmile

Canım benim yaw inşallah ama dediğin gibi yani böyle stres yaparsam hiç olamıycam delikafadulden
Napıyım yaw offf olmam lazım acil olaraktan aklinialirimsmileaklinialirimsmile

kuzum ayakabbılardan ikisinide ben çok beğendim güle güle kullan canım üstünde paralansın olumunekankayizsmile ikiside birbirinden şıkmış valla kuzum ama ben siyahı daha da çok beğendim bu aralar siyaha taktım ne alırsam siyah alıorum deliyim neyim ben yaff delikafadulden sırnaşık şey

kuzum ayakabbılardan ikisinide ben çok beğendim güle güle kullan canım üstünde paralansın olumunekankayizsmile ikiside birbirinden şıkmış valla kuzum ama ben siyahı daha da çok beğendim bu aralar siyaha taktım ne alırsam siyah alıorum deliyim neyim ben yaff delikafadulden sırnaşık şey

delikafaduldendelikafadulden yok deli değilsindir ama bende siyajı seviyorum
bide kış ya şimdi delikafadulden sanırım ondan beyaz mecbur aldım teşekkür ederim a.s.

ayyyy ben şimdiden çok heyecanlandım bide o günki resimlerini acaip merak ediorum şimdiden :nazar: :asigim:söz yapılsın bak hemen ekle resimleri yoksa :mymeka:

Spaydi canım pabuçlarında çok güzelmiş kuşum hayırlı olsun hadi bakem darısı resimlerinize canım çok merak edıyom nasıl olacaksın aceba:uhm::a015:

ayyyy ben şimdiden çok heyecanlandım bide o günki resimlerini acaip merak ediorum şimdiden :nazar: :asigim:söz yapılsın bak hemen ekle resimleri yoksa :mymeka:

canım bende şuanda hiç yok heycan hele söz hiç aklıma gelmiyor
tamamen istemeye odaklandım bide bugün hakan bize geldi babamla da tanıştı
ikiside birbirini çok sevdi özellikle babam için tam istediği birisiydi kaydirigubbakcemile3yerimseniben :Saruboceq::nazar:

Çok güzel gidiyor allaha binlerce kez şükürler olsunki
Spaydi canım pabuçlarında çok güzelmiş kuşum hayırlı olsun hadi bakem darısı resimlerinize canım çok merak edıyom nasıl olacaksın aceba:uhm::a015:

kuşummm teşekkür ederimm sağolasın
amin inşallah onlarıda eklerim görürsünüz:nazar::eek:

speedy tebrikler umarım çok mutlu olursunuz biz de yakın zaman da isteme söz olaylarına gireceğiz tanışmayı atlattık fikirlerinden bir çoğunu izninle çaldım

speedy tebrikler umarım çok mutlu olursunuz biz de yakın zaman da isteme söz olaylarına gireceğiz tanışmayı atlattık fikirlerinden bir çoğunu izninle çaldım

:1hug::roflol: Çal tabi bende bi kısmı benim,bi kısmı forumdaki arkadaşların fikirleridelikafadulden
Bizde tanışmayı bi şekilde atlattık ailem Hakanı Tanıdı ama sırada isteme var:1shok::1shok:

speddyciim hadi hayırlısı olsun kuzum yaaaa işallah düğününüda görürüz :Saruboceq:

X