Sipaydi ye Yardım lütfen

çok heyecanlanıyorum karnıma sancılar giriyo düşündükçe yaaaa..... önümüzdeki haftasonu nişanlanıyorummm ne çabuk geçti zaman yaaaaa
:sm_cool:

speedy eklediğin ilk model güzelmiş aslında
ama sözdeki saçıma çok benziyo =(

çok heyecanlanıyorum karnıma sancılar giriyo düşündükçe yaaaa..... önümüzdeki haftasonu nişanlanıyorummm ne çabuk geçti zaman yaaaaa
:sm_cool:

Arkamıza bakınca ne çabuk geçti diyebiliyorum sanki hiç onca süre geçmedi sempatiksalakcinni
ne güzel işte Allah güzel güzel geçmesini nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

Arkamıza bakınca ne çabuk geçti diyebiliyorum sanki hiç onca süre geçmedi sempatiksalakcinni
ne güzel işte Allah güzel güzel geçmesini nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

dimi ya sanki daha dün sözlendik... zaten zamanlamamız aynı senle.ben aralıkta sözlendim sen ocakta.. ben mayısta nişanlanıyorum sen haziranda ikimizinde zaman aralığı aynı.. allah hayırlısıyla bu nişanımızıda atlatıp doya doya evimizi döşeyebileceğimiz günlerede erdirsin bizi hayırlısıyla kazasız belasız mutluluk huzur içinde :Saruboceq:

spedim sen bnm sacım ıcın aldıgım tokayı gormusmuydun nısan hazırlıkları albumumde profılmdekı.gercı smdı kaldırdm o albumu ama ...
ona uyması ıcın topuz olcak saçım... anca ole uyuyo hosuna gıden topuz modellerı varsa pc de kayıtlı
paylasırmısn cnm

Evet bana şimdi 1 ay öyle uzun geliyor ki ama biliyorum mayıs ayına girdiğimiz anda hoopp geçecek
Bide bana davetiyeni yollasana adresini yada ikisinden birisini bilmiyorum yerini çünkü :sm_confused:

Görmüştüm canım bi ara
Nasıl topuz ama açık mı dağınık mı yarım falan mı sıkı topuz mu yoksa.

evet canım vardır tabi
çarşamba kuaföre gidicem işte prova yapıcak
o zamanda bakarım duruma göre :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…