Sipaydi ye Yardım lütfen

çok tatlı bi kadın ya
ne güzel unutmuştuk birbirimizi
sakarlığım yüzünden tekrar karşı karşıya geldik
bakalım ya 1 haftaya geçmesi lazım

sağol gizem
yarın çıkışta kayınvalideme gitcem
hem napıyo bi göreyim hem de okusun bana bi
zatn çarşı gezcek halim yok

Kızlar yarın 1 Mayıs. Her taraf karışır gene. Özellikle bizim oralar.
Yarın alışverişe gidicektik. Anneme kardeşime kıyafet alıcaktık. Ama çıkamıcaz galiba. Pazarda her yer açık olmuyo. Haftaya kaldı =(

Aslı sakın çıkma Taksimden kasımpaşaya kasımpaşadan da sizin o tarafa gelirler her sene olduğu gibiç..

Evet. Böle günlerde Propagandalarını yaparlar terör yanlıları. Her seferinde ortalığı karıştırıyolar klava: Bugün taksime çıkarken gördüm. önlemlere başlamışlar gibi. Şişhaneden taksime kadar set kurmuşlar.

ayy kızlar siz dısarı çıkmayın ozamn allah korusun sizin oralar gerçekten çok karısıyor dikkat edin kendinize . bizde yarın çıkcaz alişverişe inşallh burasıda çok kalabalık olmaz yaa yüzükler falan herşey yarın alıncak

kızlar bende dün annm bohçamı nerdeyse tammlamış sadce dışarıdan almamız gerekn birkaç parca bişey kaldı sizlerle paylaşmak istiyorum unutdugum bişey varsa hatırlatın kızlar alayım;opuyorumnanaktan damat için ;
_takım elbise,
-ayakkabı, terlik,
-bir pantalon , gömlek,kravat ,
-cüzdan kemer takımı ,
-çorap , mendil, dagi iç çamasırı, pijama, eşofman(yarın alcak olduklarımız bunlar)-
- kozmetik ürünlerini aldım; traş takımlarını aldım onun eşyalarını koymak için özel kutu aldım çok şık ama
-havlu
KAYINVALıDEM ıÇıNDE;
-birtane üst penye aldık
-corap,mendil,yemeni, namaz yemenisi ayrı, havlu,
-dantelden seccade ve minder
-kokulu tesbih
-patik
KAYINPEDERıM ıÇıN;
-gömlek
-havlu, çorap,mendil
-namaz takkesi, kokulu tesbih, ayak havlusu
GÖRÜMCEMEDE;
-birtane badi aldık
-havlu,çorap,yemeni,mendil
ENıŞTEMEDE;
-gömlek,corap ,mendil, havlu

kızlar sizce nasıl iyimi eksik varsa yada unutdugumuz varsa yardımcı olun hemen tammlıyalım yarın alışverişe çıkıcaz malum herşeyi alalım ayrı ayrı çıkmayayım bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…