Sipaydi ye Yardım lütfen

Deli sipaaaayyddddi gene geldii delikafaduldendelikafadulden
Bu cumartesi değil bi dahaki Cumartesi 23 ünde tanışma+isteme olcak akannehir
Heycanlandım bi anda o gül dil altı hap alıyım bari ananemden :roflol::roflol:
Yaprak sarma cokacimcoookcokacimcoook
Havuçlu Tarçınlı Kek (ıssız kadın modu) :jeyyar::jeyyar:
Kurabiye cokacimcoookcokacimcoook
Börek (kol böreği) cokacimcoookcokacimcoook
Tatlı (damla sakızlı tavuk gögsü) cokacimcoookcokacimcoook

Noot: Bunların hiç birini tabikide ben yapmayacağım :sm_confused:a.s.

dip nota bayıldımmm :roflol: :roflol:
ne giycen kız istemede?

Kuzenimden beyaz önden fırfırlı bi gömlek aldım onu
altına da yandan biraz taşlı siyah beyaz çizgili kumaş pantolon giyicem :eek:
Ama ikisini hiç denemedim daha şaka gibi dün gece aklıma geldi ya olmazsa diye bayanssulusmile

hayret herseyı en ınce detayına kadar dusunen gelın hanım bunu atlamısskaydirigubbakcemile3
sen nasıl olduda denemeyı unuttun kız onları hayret hee
bı an önce denede ıcıne sınen bısey olsun canım bnmŞeniz

hayret herseyı en ınce detayına kadar dusunen gelın hanım bunu atlamısskaydirigubbakcemile3
sen nasıl olduda denemeyı unuttun kız onları hayret hee
bı an önce denede ıcıne sınen bısey olsun canım bnmŞeniz

Aynen bide gece 2 falandı üşenmeyip kalkıp deniycektim :roflol::roflol:
ama artık kısmetse bu akşam topkapıya gitmzsem işten çıkar çıkmaz denerim.
Olmadı oradan gelince artıkşakkıdışakkıdı

Aynen bide gece 2 falandı üşenmeyip kalkıp deniycektim :roflol::roflol:
ama artık kısmetse bu akşam topkapıya gitmzsem işten çıkar çıkmaz denerim.
Olmadı oradan gelince artıkşakkıdışakkıdı

topkapımı hayırdır canımm...
sözlencek kızlar fazla gezmez öle aksam vaktı :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3 :roflol:

topkapımı hayırdır canımm...
sözlencek kızlar fazla gezmez öle aksam vaktı :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3 :roflol:

Hakan'a yeşilden ayakkabı alıcaz onunda ana binası topkapıda ya yerimseniben
Onunlayım yani canım yarın ve ondan sonraki gün işlerim çok bu akşam halledelim dedimolumunekankayizsmile

Hakan'a yeşilden ayakkabı alıcaz onunda ana binası topkapıda ya yerimseniben
Onunlayım yani canım yarın ve ondan sonraki gün işlerim çok bu akşam halledelim dedimolumunekankayizsmile

HMMM ANLADIM CANIM BENIM
YESILDE AYAKKABILR NE KDR ORTALAMA
BIZDE YENIBOSNADA BI OUTLET YERI VAR AIRPORT OUTLET DIE BI AVM
ORDAN ALMISTK HASANA RUGAN SIYAH AYAKKABI AMA COK HOSTU
INS SIZDE GONLUNUZE GORE BULRSUNZ
SEN AYAKKABINI ALMISTN DMI KIZ
RESMINI KOYCAKTN HATTA :uhm:

benim de aynen senin gibi isteme söz nişan beraber olmuştu.. aile arasında yapıcaz demiştik. o aile arası birden 70 kişi oldu. nasıl oldu onu ben bile anlamış değilim. bide eşimin ailesi edirneden gelmişti benim ailem istanbuldaydı. ona rağmen bu kadar çok oldu sayı.. kaydirigubbakcemile3 yemek listeni çok beğendim. elbiselerini göremedim sanırım sayfalar kaymış. peki pastanız var mı? biz bir daha nişan yapmayacağımız için pasta da kesmiştik. o gün leyla gibi dolaşıcaksın canım nasıl bir heyecan. gün bitecek odanda yalnız kaldığında yüzüğüne bakıp bakıp gülümseyeceksin bir süre inanamayacaksın.. ayyy çok güzel heyecanlar çook..

HMMM ANLADIM CANIM BENIM
YESILDE AYAKKABILR NE KDR ORTALAMA
BIZDE YENIBOSNADA BI OUTLET YERI VAR AIRPORT OUTLET DIE BI AVM
ORDAN ALMISTK HASANA RUGAN SIYAH AYAKKABI AMA COK HOSTU
INS SIZDE GONLUNUZE GORE BULRSUNZ
SEN AYAKKABINI ALMISTN DMI KIZ
RESMINI KOYCAKTN HATTA :uhm:

Evet Canım benim fiyatları uygun pahalıda var ama bakalım akşam yerimseniben
Bende aldım ayakkabımı ama hiç çekmedim Resmini fisfisfisfisfisfis
Unutmasam çekicem ekliycem ama bi sürü aksilik çıkıyor mirmirmirmirmirmirmirmir

benim de aynen senin gibi isteme söz nişan beraber olmuştu.. aile arasında yapıcaz demiştik. o aile arası birden 70 kişi oldu. nasıl oldu onu ben bile anlamış değilim. bide eşimin ailesi edirneden gelmişti benim ailem istanbuldaydı. ona rağmen bu kadar çok oldu sayı.. kaydirigubbakcemile3 yemek listeni çok beğendim. elbiselerini göremedim sanırım sayfalar kaymış. peki pastanız var mı? biz bir daha nişan yapmayacağımız için pasta da kesmiştik. o gün leyla gibi dolaşıcaksın canım nasıl bir heyecan. gün bitecek odanda yalnız kaldığında yüzüğüne bakıp bakıp gülümseyeceksin bir süre inanamayacaksın.. ayyy çok güzel heyecanlar çook..

Canım evet söz olucak bizim direk sonra Nişan bu yüzden büyük pasta olmuycak öyle ufak ikimiz için bi pastamız olucak kalpli onu kesicez gelenlere başka şey dağıtıcaz canım ekler gibi küçük pastalardan yerimseniben
Kıyafetim 64 sayfada olmalı en fazla 1-2 geri yda önde olmalı ilk anasayfaya dönerssen tek tek yazdım lülülülülülülülülülülülü
o gün kesin öyle olurum şimdiden heycan yaptım vallahiakannehirakannehir

Canım evet söz olucak bizim direk sonra Nişan bu yüzden büyük pasta olmuycak öyle ufak ikimiz için bi pastamız olucak kalpli onu kesicez gelenlere başka şey dağıtıcaz canım ekler gibi küçük pastalardan yerimseniben
Kıyafetim 64 sayfada olmalı en fazla 1-2 geri yda önde olmalı ilk anasayfaya dönerssen tek tek yazdım lülülülülülülülülülülülü
o gün kesin öyle olurum şimdiden heycan yaptım vallahiakannehirakannehir

tadını çıkar mutlaka bir iki aksilik olacaktır. bu olay o en önemli günlerin olmazsa olmazı.. bana da evli arkadaşlarım öyle demişlerdi. saçım makyajım kiıyafetim her şey tam istediğim gibi olmuştu. aksilik yok gibi düşünüyordum. sonra bacaklarıma parlatıcı süreyim dedim. elbisem de satendi. o parlatıcıyı ben sadece sim sanıyordum çıktı mı sana içinden yağ.. battı tabi elbisem. eşimin ailesinin de araba seslerini duydum o sırada. ayy nasıl ağlamaya başladım. komşumuz geldi ohhh be çok şükür bişey oldu nazarınız çıktı dedi. hemen ben karşı daireye geçirdiler.elbiseyi kuru temizlemeye kaydirigubbakcemile3 40 dk filan beklettim eşimi ama. olsun kız evi naz evi.. kaydirigubbakcemile5 benim bu olaydan çıkardığım ders öyle önemli günlerde daha önceden denemediğin hiçbir şey yapmayacaksın giymeyeceksin yemeyeceksin bile.. yani ne olursa olsun gün senin günün.. yanında sakin güvendiğin panik yaparsan durduracak biri olsun mutlaka. benim arkadaşlarım benden beterdi. ama komşum işte harika bir kadındı

tadını çıkar mutlaka bir iki aksilik olacaktır. bu olay o en önemli günlerin olmazsa olmazı.. bana da evli arkadaşlarım öyle demişlerdi. saçım makyajım kiıyafetim her şey tam istediğim gibi olmuştu. aksilik yok gibi düşünüyordum. sonra bacaklarıma parlatıcı süreyim dedim. elbisem de satendi. o parlatıcıyı ben sadece sim sanıyordum çıktı mı sana içinden yağ.. battı tabi elbisem. eşimin ailesinin de araba seslerini duydum o sırada. ayy nasıl ağlamaya başladım. komşumuz geldi ohhh be çok şükür bişey oldu nazarınız çıktı dedi. hemen ben karşı daireye geçirdiler.elbiseyi kuru temizlemeye kaydirigubbakcemile3 40 dk filan beklettim eşimi ama. olsun kız evi naz evi.. kaydirigubbakcemile5 benim bu olaydan çıkardığım ders öyle önemli günlerde daha önceden denemediğin hiçbir şey yapmayacaksın giymeyeceksin yemeyeceksin bile.. yani ne olursa olsun gün senin günün.. yanında sakin güvendiğin panik yaparsan durduracak biri olsun mutlaka. benim arkadaşlarım benden beterdi. ama komşum işte harika bir kadındı

Düşünemiyorum bile benimde öyle bişey olsa tüm herşey biter başlarım ağlamaya mafoldumben
Aman iyiki varmış komşunuz yoksa herhalde herkez panik yapardı büyük ihtimalle
Benim yanımda teyzem olur zaten her zamanki gibiolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
Umarım büyük bi aksilik olmaz benim kıyafetimde açık renk ve saten:1rolleyes::1rolleyes:

Düşünemiyorum bile benimde öyle bişey olsa tüm herşey biter başlarım ağlamaya mafoldumben
Aman iyiki varmış komşunuz yoksa herhalde herkez panik yapardı büyük ihtimalle
Benim yanımda teyzem olur zaten her zamanki gibiolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
Umarım büyük bi aksilik olmaz benim kıyafetimde açık renk ve saten:1rolleyes::1rolleyes:

benimkisi saflıktan oldu canım. haftalarca makyajımı saçımı araştırdım. onlarca modelle gittim kuaföre. ama bir kez bile elime döküp bakmadım bu parlatıcı da neymiş diye.. kaydirigubbakcemile3 şimdi hatırlayıp nasıl gülüyorum ama. sen sadece ömür boyu sevdiğin insanın olma hayalini kur.. takılma hiç ufak detaylara.. hatta mümkünse evden bile uzak dur son ana kadar.. keyif almaya odaklan canım

benimkisi saflıktan oldu canım. haftalarca makyajımı saçımı araştırdım. onlarca modelle gittim kuaföre. ama bir kez bile elime döküp bakmadım bu parlatıcı da neymiş diye.. kaydirigubbakcemile3 şimdi hatırlayıp nasıl gülüyorum ama. sen sadece ömür boyu sevdiğin insanın olma hayalini kur.. takılma hiç ufak detaylara.. hatta mümkünse evden bile uzak dur son ana kadar.. keyif almaya odaklan canım

Hımm eee bende düşünüyordum biraz bişeyler dökerim diye ama evde ya abartmş olurum dedim. en iyisi dökmemek :roflol:
Neyseki ucuz atlatmışşsın bakalım bende neler olucak :1rolleyes:

Hımm eee bende düşünüyordum biraz bişeyler dökerim diye ama evde ya abartmş olurum dedim. en iyisi dökmemek :roflol:
Neyseki ucuz atlatmışşsın bakalım bende neler olucak :1rolleyes:

başka bir kıyafet deneyip sür.. hepsinde olmaz öyle. arkadaş bana avonunkini almıştı. elbisem bal köpüğüydü. tenine çok yakışır pırıl pırıl olursun demişti. ne bilsin garibim de öyle olacağını. baya bir parlamıştım :roflol:

Evet Canım benim fiyatları uygun pahalıda var ama bakalım akşam yerimseniben
Bende aldım ayakkabımı ama hiç çekmedim Resmini fisfisfisfisfisfis
Unutmasam çekicem ekliycem ama bi sürü aksilik çıkıyor mirmirmirmirmirmirmirmir

TAMAM TATLIM EKLE TABİ... MERAK ETTM WALLA kaydirigubbakcemile3

başka bir kıyafet deneyip sür.. hepsinde olmaz öyle. arkadaş bana avonunkini almıştı. elbisem bal köpüğüydü. tenine çok yakışır pırıl pırıl olursun demişti. ne bilsin garibim de öyle olacağını. baya bir parlamıştım :roflol:

Evde olucak ya böyle sahneye çıkacak gibi parlamayım ohaoldumsmile
En iyisi yapmamak bide onları silmek için uğraşrım ben kesinakannehirakannehir

TAMAM TATLIM EKLE TABİ... MERAK ETTM WALLA kaydirigubbakcemile3

Tamam eklerim canım bi müsait olduğumda yerimseniben

X