Sipaydi ye Yardım lütfen

Aileler ne ise o olur değişmez tabi yine de bilemem :sm_confused::sm_confused:
Nişandan sonra herşey tamam oluyor işte ŞenizŞeniz

Tek korkum aynı evin içine girince kötü olurmu herşey, Hani kayınvalideyle oturucam ya. İnşallah herşey güzel olur hepimiz için :asigim:

Canım bilmiyorum benim fikrime göre gerek yok ev üstüne ev olmaz lmaz:
ama sizin durum farklı işte kayınvaliden hasta eee bırakmakta olmaz lmaz:
Bide şu önemli ömür boyu mu bu böyle bi süreliğine mi eeee sende yeni evli olacaksın.
Bunları iyi düşünmen ve en iyisi şekilde yasine anlatmak lazım Şeniz

O da herşeyin farkında bilincinde. Ömür boyu beraber oturucaz. Çünkü yasinin başka kardeşi yok. Bizimda yapıcak başka bişeyimiz yok. Anadır yani sonuçta. İlerde bizimde ne olacağımız belli değil. Napalım Allah başımızdan eksik etmesin ve geçim versin inşallah. mirmirmirmir

Vardır bi çaresi canım takma kafana şimdi den :Saruboceq:

Nese sipadim. Siz onlara bohça götürdünüzmü?

Canım biz mayıs ortası gibi götürcez büyük ihtimalle kaydirigubbakcemile3
Mayıs 16dan sonra kayınvalidem nişana gidicek onun için o geldikten sonra kaydirigubbakcemile3

Hadi hayırlısı olsun inşallah. Hepsinin resmini çek paketler açılmadan =)

Aklıma gelmişken yazim.
Dün kayınvalidem bi bilezik taktı. Yasinde bi bilezik taktı. Ben bi tek kayınvalidem takıcak biliyodum. Sağolsunlar =)) zengin olduuuuuuuuummmmmmmmmmmm :jeyyar:

evet ya çok heyecanlanıyorum düşündükçe..
o gün hayırlısıyla olsun bitsin inşallah

bide facebooktan gerçi engelli arkadaşım olmayanlar msja atamıyor ama attıkları zaman faceye gelmiyorda mail olarak geliyor
biri hem bana hem hasana hem kardeşime msj atmış
en mutlu günümü bekliyormuş nişanımı dört gözle bekliyormuş falan filan böyle tehdit mesajları :S
insanın canını illa bişey sıkıcak yani mutlu olmak çok sanki !
kim olduğu hakkında hiç bir fikrim yok listemden bi kızada msj atmış bu noyu aslıhana iletirmisin beni arasın aramazsa çok kötü olucak falan diye
tahmin ettiğim biri 4 sene önce mersinde yaşayan benden 9-10 yaş büyük olan ama öylesine msn de yazıştığım biri.bana aşık olmuştu fakat ben hiç bir zaman böyle bir şey olamayacağını ve kendimden büyük biriyle asla birlikte olamayacağımı söylüyordum.mesajdada tükürdüğünü yalatıcam hani kendinden büyük biriyle olmazdı gibi bir şey yazmış kardeşime yazdığı mesajda.çok büyük ihtimal odur yani..oda annesini falan kaybetmişti biraz psikopat ruhlu biriydi.düşünüyorum şimdi mersinden buraya nişanı basmak için gelmez heralde bide üstüne üstük profillerimiz kapalı nişan tarihini yerini falan nereden bilecek.
hasanla aramayı düşündük ama vazgeçtik onun seviyesine inmeyelim nişana gelse bile napabilirki hiç bi b.k edemez dedi...
canımm sıkılıyo valla
heyecanlanmak yerine buna taktım kafayı

ya 2 kez farklı profillerden resimsiz ve bilgisiz bir profille farklı isimle açmış belli olmuyorki
hiç bir şey yapamaz dedi hasan ne desin..
ilk başta biraz tuhaf oldu falan ama bende anlattım olsa olsa bu olabilir benim yok öyle başka şüphelendiğim biri dedim msjlardan falan odur diye tahmn edıyorm dedm bşey demedi yani arayalm dedı once sonrada bosver sevıyesıne ınmeyelm tehdıt ettıde bızde korktuk aradk dye dusunmesn dedı

Bence de Çok Mantıklı hatta okumadan silin boşuna sıkmayın canınızı,
Böyle pislikler olduğu sürece kısa sürede canınınz sıkılacak değmez lmaz:

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:

allahım sen uzak tut öyle manyaklardan ya
durduk yere canım sıkıldı valla,sağol spedm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…