Sipaydi ye Yardım lütfen

hayır ben bilerek sağa çektim ama bilgisayarcı sinir oluyo her geldiğinde bana

O da iyiymiş. delikafadulden
Anneler günü mayısın ikinci haftası dimi. Maaşımı alınca bende hediyemi alayım koyayım kenara =)

Bizim şimdi yine üstüste geldi doğum günü falan.
büyük görümce kii ben ilgilenmiycem bakalım nolcak.
teyzemin var mayıs 5 te
bide anneler günü mayıs 2. haftası ne alıcam bilmiyorum hiç.

ozaman önce karar vermen lazım canım
Sonra model kolay bulunuyor hemen davetiye sonuçta idareli bişey olmalı sempatiksalakcinni

Yasin beyin kararını bekliyorum. Şimdi bana kalsa ben bugün gidip bastırıcam. Ama ne adresi bilmiyorum. Yasinde tam bilmiyo öğreniriz, bastırırız diyo. Yani bakalım son gün dağıtırız basılırsa delikafaduldenkafamçokkarıştı

Yasin beyin kararını bekliyorum. Şimdi bana kalsa ben bugün gidip bastırıcam. Ama ne adresi bilmiyorum. Yasinde tam bilmiyo öğreniriz, bastırırız diyo. Yani bakalım son gün dağıtırız basılırsa delikafaduldenkafamçokkarıştı

sonu günü mü millet bi tarafı ile güler bilesin :mymeka::roflol::nazar:
sıkıştırman lazım erkekler hep böyle bak bi sözlen sende 1-2 hafta şikayet etceksin sositososito

Bizim şimdi yine üstüste geldi doğum günü falan.
büyük görümce kii ben ilgilenmiycem bakalım nolcak.
teyzemin var mayıs 5 te
bide anneler günü mayıs 2. haftası ne alıcam bilmiyorum hiç.

En önemlisi anneler günü. Hem kendi annelerimiz hem kayınvalideler. Mayısta da nişan. Bizimde üst üste bakalım nolucak. Bide memleketten bütün dayılarım yengelerim geliyo. Bizim evde 20 kişi olucaz bir hafta boyunca. Kafayı yicem

En önemlisi anneler günü. Hem kendi annelerimiz hem kayınvalideler. Mayısta da nişan. Bizimde üst üste bakalım nolucak. Bide memleketten bütün dayılarım yengelerim geliyo. Bizim evde 20 kişi olucaz bir hafta boyunca. Kafayı yicem

ozaman mükemmel geliyor o misafirler ben 1 hafta içinde 4 kez ev temizledim düşün yani eyvahedigeldismile
Sıkılmıyorsun sizin üstüste gelcek kaynatın gitsin :sm_cool::sm_cool:

sonu günü mü millet bi tarafı ile güler bilesin :mymeka::roflol::nazar:
sıkıştırman lazım erkekler hep böyle bak bi sözlen sende 1-2 hafta şikayet etceksin sositososito

lafın gelişi son günü. zaten son haftaya kalırsa bastırtmam. Yasin bey arasın herkesi çağırsın. Çokta önemli değil yani. :mymeka: Dinlemiyo lafımı. bugün yarın bugün yarın.
ben ilk günden şikayetçiyim =)))))
Benimki acayip dağınık, boşvermiş =)
Bazende çok detaycı, çok ince düşünüyo. İKiZler burçları hep böle galiba.

lafın gelişi son günü. zaten son haftaya kalırsa bastırtmam. Yasin bey arasın herkesi çağırsın. Çokta önemli değil yani. :mymeka: Dinlemiyo lafımı. bugün yarın bugün yarın.
ben ilk günden şikayetçiyim =)))))
Benimki acayip dağınık, boşvermiş =)
Bazende çok detaycı, çok ince düşünüyo. İKiZler burçları hep böle galiba.

ikizler tanıdığım hiç yok canım.
ama şimdi sevgilisiniz ozaman sözlü olacaksınız eee herşey çok farklı olacak.
Bende mesela diyordumm eeee 1,5 yıl bu adamı tanıdım asla değişmez nolcak.
ama ne saçma kavgalar ettik çünkü artık ailene-ailesine giriyorsun hayat daha farklı oluyor

ikizler tanıdığım hiç yok canım.
ama şimdi sevgilisiniz ozaman sözlü olacaksınız eee herşey çok farklı olacak.
Bende mesela diyordumm eeee 1,5 yıl bu adamı tanıdım asla değişmez nolcak.
ama ne saçma kavgalar ettik çünkü artık ailene-ailesine giriyorsun hayat daha farklı oluyor

Biz onunla çıkmaya başladıktan 3 ay sonra sözlü gibi olduk. Daha yeni tanıştık 1 ay sonra annesiyle tanıştırdı. Sonra hemen benim annemle tanışmak istedi. sonra o bize ben onlara. bayramlarda dayılarına amcalarına falan gittik. Bizim işte Geçen eylül ekimde bi yüzük takılmadı kısmet olmadı. Bu zamanaymış. Aradan 1 buçuk sene geçti. Aileler bu süre zarfında iyice kaynaştılar. 21 Mayısta Sözlü değil Nişanlı olucaz. Şimdiye kadar herkese sözlüyüm falan diyodum. =)) Cumartesi tamamen sözlü oldum =) Tabi nişanlanınca herşey daha bi ciddi olucak. İnşallah değişmez kendi ve ailesi...

X