Sipaydi ye Yardım lütfen

çok hoşsun maşallah sana

aslıcım geldin ekledim seni facede kabul et

bu arada gizemcim merak ettım isteme fotoğrafında kıyafetın cok güzel mavi makyajla onun altı nasıl ?

sLm kızlar nasılsınız

giz09 canım benım profılım aramalarda cıkmıyo sen kızlardan bırını ekle onların lıstesınden bulursun benı :-) hatta eklemıssn sanırm senmsn 'gizem dyemı gecıo facede adın?

adaşım msj atmıssn bna faceden ama cvp atamıorm artık facede yaw :S bıtek resmler gorulebılıo vıdeolar ızlenmıo bısy paylasılıp beyenılmıo msj atlmıo :s uff engelemısler yanı sırkette
cnm tebrk ederm allah tamamını erdırsn babanın oyle sorması flan bnm hosuma gttı ıyı yapms wlla enıstemızde utanms ayy yazkk :)) resm cekndnzmı canm o gun nasl oldn mrk edıorm senı..

çok hoşsun maşallah sana

aslıcım geldin ekledim seni facede kabul et

bu arada gizemcim merak ettım isteme fotoğrafında kıyafetın cok güzel mavi makyajla onun altı nasıl ?

Teşekkür Ederim canım
Benden hepsini bulabilirsin genelde çoğu bende var Şeniz
Onun altı da gözüküyor canım albumlerden bakabilirsin siyah kumaş pantalon laelaelaelaelae

ben geldimmmm :eek:
barkod yazıcım geldi :lepi:
onu çözmeye uğraşıyorum

Canımm yaw eeee nasıl bişey :nazar::nazar:

aslıcım eve gidince kabul edersin
ne iş yapıyorsunuz kızlar benımde iş gorüşmem var haftaya

Ben ne yapıyorum bilmiyorum bile delikafaduldendelikafadulden
Şaka bi yana mutfak yerleşim planı tasarlıyorum daha neti ise iç mimarlık gibi. :nazar:

hiçbir fikrim yok :roflol: iyi mi
önce yazıcının içini çözmeye uğraşıyorum
parçalar var takmaya çalıştım olmadı ilk günden patlatıcam galiba

ay bilmiyom ya
ama adam anlatmadı gitti napiim ki ben

anladımmm eeee bozma bide ama eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
pazartesi günlerini hiç sevmiyorumm bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

anladım canım ne güzel mesleğin

olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
sen ne üzerine görüşmeye gidiyorsun hihoyyyt

umarım bişey olmaz
kızlar ya başlat çubuğunuz ekranın neresinde
benimkisi sağda da ben mi çok garibim bilmiyorumkismile

şirketlerde telefonda konuşan kızlar oluyor ya onun için canım sekreterlik gibi müşteri hizmetlerinde falan konusanlardan (çok iyi tarif ettim)kaydirigubbakcemile3

Canım sende aslıymışsın ben aslıhandan bahsetmiştim yanlışlık oldu :)

Aslılar karışıyo zaten :umursamaz:

sLm kızlar nasılsınız

giz09 canım benım profılım aramalarda cıkmıyo sen kızlardan bırını ekle onların lıstesınden bulursun benı :-) hatta eklemıssn sanırm senmsn 'gizem dyemı gecıo facede adın?

adaşım msj atmıssn bna faceden ama cvp atamıorm artık facede yaw :S bıtek resmler gorulebılıo vıdeolar ızlenmıo bısy paylasılıp beyenılmıo msj atlmıo :s uff engelemısler yanı sırkette
cnm tebrk ederm allah tamamını erdırsn babanın oyle sorması flan bnm hosuma gttı ıyı yapms wlla enıstemızde utanms ayy yazkk :)) resm cekndnzmı canm o gun nasl oldn mrk edıorm senı..

Canım bende merak ettim seni. Süper geçti. Hayatımın en güzel günlerinden biriydi. Herşey mükemmeldi. Hiç bi aksilik olmadı çok şükür. Babamdan öle sormasını beklemiyodum süpriz oldu. Benide herkesin içine çağırınca utandım bende valla. Ama çok iyi oldu. Henüz resimler elime geçmedi. İnşallah akşam geçicek eklicem. Yasine de acı biberli kahve yaptım. Hepsini içti =)

X