Sipaydi ye Yardım lütfen

Günaydın kızlarrrr

aslı face'i açtım ben eklıyelım bırbirimizi istemiştin ya

Gizemcım nasıldı canım dün anlat biraz

o eklediğin elbise harika valla bayıldımm

geçmişe dönücem gelıyorum hemen

Beni ekleyen üç kişi var tanımadım.
Giz senin adın soy adın ne. ? Ekledinmi sen beni.

yok canım ben senı eklemedım dondurmustum face'i şimdi açtım daha

gizemcim cok mutlu oldum senın adına nereye ekledın resımlerı bende bakayım

gördüm gizemcim çok güzel ...çiçek çok güzel enişte zevklıymıs allah mutlu etsin canım

ASLI ne güzel bi mutluluktur allah tamamını erdırsın isteme faslı kapanmış mutluluklar sizede

gördüm gizemcim çok güzel ...çiçek çok güzel enişte zevklıymıs allah mutlu etsin canım

ASLI ne güzel bi mutluluktur allah tamamını erdırsın isteme faslı kapanmış mutluluklar sizede

Teşekkür ederim gizem. Allah herkese nasip etsin. Darısı bekarların başına inşallah. Çok güzel bi duygu, çok güzel bi mutluluk... Bide herkes çok memnun ayrılmış. Hepsi çok güzel geçti diyolar bütün akrabalar.

Teşekkür ederim gizem. Allah herkese nasip etsin. Darısı bekarların başına inşallah. Çok güzel bi duygu, çok güzel bi mutluluk... Bide herkes çok memnun ayrılmış. Hepsi çok güzel geçti diyolar bütün akrabalar.
ne mutlu canım her kızın gormek istediği şeyler bunlar..allah herkese banada nasip etsin inşallah

Teşekkür Ederim canım benim sana da nasip etsin canım :eek:

Kızlar ben yemeğe çıkıp gelicem. Bir saate dönerim. Gizem silme ben gelmeden videoyu =)

Canım yüklemedi bile daha 12 MB da mafoldumbenmafoldumben

Canım sende aslıymışsın ben aslıhandan bahsetmiştim yanlışlık oldu :)

onda ekliyim ben ekle istersen :hulya:

mac'ın var hello kitty serisi gizem pembesıne bakabılırsın

bide mac'ın tüm rujlarına bak çok güzel renkleri toz pembede var

X