Sipaydi ye Yardım lütfen

Canım benim nişan Feriköy Kurtuluş arası bi yerde olucak. Erzincan Leventpınar köyünün derneğinde. Bu feriköy mezarlığının karşında Bim var. Onun alt katı delikafadulden Kurtuluş son durak olması lazım. Cuma akşamı olucak. Saat 6 30 - 7 gii başlar

hmm anladım canım bulurum yaa
tarih neydi canım 28imiydi
iyi iyi iş çıkışı gelirm yakın :)

haklısın aslıcım ama elimizden birşey gelmiyor malesef :KK43:

PIRLANTA hayırlı olsun şimdiden canım cokta az kalmış be güzel darısı benim başıma

hmm anladım canım bulurum yaa
tarih neydi canım 28imiydi
iyi iyi iş çıkışı gelirm yakın :)

Çok sevinirim canım. =)) Nişanlında gelebilirse beraber gelin isterseniz =) Davetiye işi bizim kesinleşmedi güya geçen hafta bastırıcaktık kavga ettik ya olmadı. Bakalım kısmet

haklısın aslıcım ama elimizden birşey gelmiyor malesef :KK43:

PIRLANTA hayırlı olsun şimdiden canım cokta az kalmış be güzel darısı benim başıma

Teşekkür ederim canım. Heycan başladı.

Çok sevinirim canım. =)) Nişanlında gelebilirse beraber gelin isterseniz =) Davetiye işi bizim kesinleşmedi güya geçen hafta bastırıcaktık kavga ettik ya olmadı. Bakalım kısmet

Teşekkür ederim canım. Heycan başladı.

canım cuma akşamı olduğu için tek gelirim cumaları hasanların mesaisi var
cumartesi falan olsaydı beraber gelirdk
davetiye için bildiğiniz bi yer varmı?
peki kesin 28 i dmi

bizimde temmuz cıkmaya basladığımız zaman ağustosta tanıstıgımız zaman bakalım inş.denkgelir nişan

kızlar bırakın önce söz+nişan tarihlerinizi konuşun sonra düğünü...

Zaten söz nişan tarihlerimiz belli. Düğün tarihlerimizde belli olsaydı fena olmazdı.:eek:

ay sorry benımkınden 2 hafta sonra heee
ay super guclubacismile

ınsallah cnm tsk ederm

evet cnm ya yogunluk cok oluo bole tarıhı kımse kacırmak ıstemıo cnku

evet canım. Senin çok az kaldı yaww

e nişana kalmış 2 hafta :-) herşeyimizde hazır olduğuna göre düğünü düşünmemek için bi sebep yok

X