Sipaydi ye Yardım lütfen

Gittik canım çok çok güzeldi nasıl mutluydum ayrılması çok üzdü hep böyle oluyoruz gözlerim doldu yine...tüm ailesiyle tanıştım sevildim sanki:asigim: konuşuldu canım biraz daha beklenıcek şimdi..
senin nasıl geçti resimdedde maşallah:nazar: çok şekeriniz

cok sevındım cnm herseyn hayrlsı olsn hakkınzda
merdıvenlerı yavas yavas cıkmaya baslamıssınz walla ne dym rabbm hayrlsyla zirveye ulsmak nasp etsn...
sen sevlmıycek kızmısn
elbette sevıcekler :)
benımde hersey yolunda tatlım nısan bohcalarını hallettık ıste bahsetmstm ya gıtcez dye.yzuklerımızı aldık.kuaforumden randevumu aldm sacım ıcın aksesuarımı aldm.profılımde nısan hazırlıklarım albumume ve nısan bohcası ıcın aldıklarımz albumume bakarsan goreblrsn tatlım...
resmımız ıcnde tsk ederm canm bnm

cok sevındım cnm herseyn hayrlsı olsn hakkınzda
merdıvenlerı yavas yavas cıkmaya baslamıssınz walla ne dym rabbm hayrlsyla zirveye ulsmak nasp etsn...
sen sevlmıycek kızmısn
elbette sevıcekler :)
benımde hersey yolunda tatlım nısan bohcalarını hallettık ıste bahsetmstm ya gıtcez dye.yzuklerımızı aldık.kuaforumden randevumu aldm sacım ıcın aksesuarımı aldm.profılımde nısan hazırlıklarım albumume ve nısan bohcası ıcın aldıklarımz albumume bakarsan goreblrsn tatlım...
resmımız ıcnde tsk ederm canm bnm

evet canım yavaş yavaş ilerliyoruz ağır ağır olucak herşey geç olsun güç olmasın
1 gün sonra teyzemi kaybettim bende pazartesi günü :KK43:
oh oh hallolmuş herşey ne guzel hemen bakıcam canım
saçını nasıl yaptırmayı düşünüyorsun nişanda aslıcım

evet canım yavaş yavaş ilerliyoruz ağır ağır olucak herşey geç olsun güç olmasın
1 gün sonra teyzemi kaybettim bende pazartesi günü :KK43:
oh oh hallolmuş herşey ne guzel hemen bakıcam canım
saçını nasıl yaptırmayı düşünüyorsun nişanda aslıcım

oof... işte buna cidden üzüldüm :KK43: rabbim mekanını cennet eylesin güzelim yaa...

canım topuz dusunuyorum ben kuaforume danısıp onunda onerısıyle sacım ıcın aldklarmı koydm ztn albumume gormussn ztn :)

anladım canım bağlantın var yani :)

ASLICIM sağol canım bende çok çok üzüldüm hayat işte böyle olgunlaşıcaz sanırım

gördüm canım bayıldım

bu şekilde olgunlaşmak hiç adil değil belki ama allahın takdiri yapacak bişey yok :çok üzgünüm: :teselli:

sağol canım :1hug:

adaş , senin nişan nerede olacaktı semt olarak? akşammı gündüzmü?

Canım benim nişan Feriköy Kurtuluş arası bi yerde olucak. Erzincan Leventpınar köyünün derneğinde. Bu feriköy mezarlığının karşında Bim var. Onun alt katı delikafadulden Kurtuluş son durak olması lazım. Cuma akşamı olucak. Saat 6 30 - 7 gii başlar

X