Sipaydi ye Yardım lütfen

programı değiştirdiniz demek
hangi ara kaynattınız o kadar şeyi siz ya

:sm_confused::sm_confused::sm_confused: şimdi haberim olduu

daha yeni belli oldu zaten spedim.cumartesi çalışıyosun sabah karşılamak zor olur diye seçilde cuma izin alıp cuma akşamı burda olacak

o Hafta çalışmıyorum canım ben 3 hafta da 1 kez çalışıyorum yerimseniben

spedim kızmadın gücenmedin dimi canım 1 gün önce belli oldu zaten canım sanad sölylemeyi unuttuk kusurabakma olumunekankayizsmile ama biz seni düşünerekte böyle bir karar aldık canım sonuçta sen cumada cumarteside çalışıtyorsun sana ayak bağı olmak istmedim açıkçası tatlımolumunekankayizsmile

Gözlerim kararıyo tansiyonum ya düştü ya çıktı =))

hayırdır aslı ne oldu dikkat et yerimsenibenyerimseniben

spedim kızmadın gücenmedin dimi canım 1 gün önce belli oldu zaten canım sanad sölylemeyi unuttuk kusurabakma olumunekankayizsmile ama biz seni düşünerekte böyle bir karar aldık canım sonuçta sen cumada cumarteside çalışıtyorsun sana ayak bağı olmak istmedim açıkçası tatlımolumunekankayizsmile

secl canım neden darılıyım sadece görmeseydim ona göre plan yapmaya çalışıyordum.
O sabah kahvaltı için-öğlen seni gezdirmek için yerler düşünüyordum süpriz oldu yerimseniben
Benim için hiç önemli değil o gün çalışmıyorum zaten hakanla adalara plan yaparız delikafadulden

evet spedim sana yük olmak istemediğimiz için
sonuçta seçilde ilk kez geliyor ve benim nişanım için geliyor
seni vekil kılmak yerine benim bizzat onu karşılamamın daha hoş olacağını düşündüm
sana söylerken bile tereddüt etmiştim çekinmiştim
hem böyle daha iyi oldu
bide o gün yanımda annemden başka kimse olmayacağı için en azından seçil eşlik eder bana kuaför , fotoğrafçı v.s :)

hayırdır aslı ne oldu dikkat et yerimsenibenyerimseniben

secl canım neden darılıyım sadece görmeseydim ona göre plan yapmaya çalışıyordum.
O sabah kahvaltı için-öğlen seni gezdirmek için yerler düşünüyordum süpriz oldu yerimseniben
Benim için hiç önemli değil o gün çalışmıyorum zaten hakanla adalara plan yaparız delikafadulden

spedim çok teşekkür ederim beni düşündüün için ya valla sana söylemeyi unutmuşuz o kadar yoğunumki aklıma bile gelmedi inan seninde öğrenmiş olduun ii oldu bebğim ii sizde hakanla bol bol gezersiniz ben seni düşündüm sana yük olmak seni zor durumda bırakmak istemedim açıkçası...

evet spedim sana yük olmak istemediğimiz için
sonuçta seçilde ilk kez geliyor ve benim nişanım için geliyor
seni vekil kılmak yerine benim bizzat onu karşılamamın daha hoş olacağını düşündüm
sana söylerken bile tereddüt etmiştim çekinmiştim
hem böyle daha iyi oldu
bide o gün yanımda annemden başka kimse olmayacağı için en azından seçil eşlik eder bana kuaför , fotoğrafçı v.s :)

problem yok zemuszemus

spedim çok teşekkür ederim beni düşündüün için ya valla sana söylemeyi unutmuşuz o kadar yoğunumki aklıma bile gelmedi inan seninde öğrenmiş olduun ii oldu bebğim ii sizde hakanla bol bol gezersiniz ben seni düşündüm sana yük olmak seni zor durumda bırakmak istemedim açıkçası...

elbette canım Şeniz

bencede yaa cumartesi olsun
iş çıkışı kuaföre gitcem fön çektircem
akşam ibo alıcak beni sonra arkadaşımın kınasına gidicem orda bursaylan tanışcaz inşş
kurtlarımı da dökerim bir güzel ohh yandan yandan :dance: :dance:

bencede yaa cumartesi olsun
iş çıkışı kuaföre gitcem fön çektircem
akşam ibo alıcak beni sonra arkadaşımın kınasına gidicem orda bursaylan tanışcaz inşş
kurtlarımı da dökerim bir güzel ohh yandan yandan :dance: :dance:

:1shok::1shok::1shok: ne güzel bizimde hiç yok bu aralar düğün falan arkadaşımın aileden.
Çok güzel oluyor insan kafa dağıtıyor akannehirakannehir

Bişeyler atıştırdım. Acaba açlıktan mı diye. Kafam sepet gibi oldu bi anda. Niye böle oldu anlamadım.
Gerçi yemek yiyince biraz kendime geldim,

bende akşama çekeyim ekliyim alyanısımı
birde bizim gümüş alyansımız vardı ibonunkini hayınvalidem takıyor benimkisi saklı
onu da bulursam onu da çekerim
07/07/2007 tarihinde alıp takmıştık sonra ayrıldık ama yine de vermemiştim o sene sevgililer günüde de gümüş taşlı bir yüzük almıştı boshayallersmile

bende akşama çekeyim ekliyim alyanısımı
birde bizim gümüş alyansımız vardı ibonunkini hayınvalidem takıyor benimkisi saklı
onu da bulursam onu da çekerim
07/07/2007 tarihinde alıp takmıştık sonra ayrıldık ama yine de vermemiştim o sene sevgililer günüde de gümüş taşlı bir yüzük almıştı boshayallersmile

Hımmm bende eklerim yarına büyük ihtimalle...
Aslı yaw şimdi geçmişi okurken dikkat ettim.. siz neden gümüş aldnıuz.
erkeğe haram bayana değilki hem 1 kez alınacak o alyans sana :sm_confused:

X