Sipaydi ye Yardım lütfen

zavallı çocuğu ne hale getirmişsin yazık çocuun gözü bile açılmıyor ben geliim ist.a dicem enişte bununla evlenme adamı uyutmaz derim kaydirigubbakcemile3

aslıhan ya resim eklemişsin ama bende çıkmıyor resimler
alıntıda da gözükmüyor

ece canım hem maıl attım hem kk dan gonderdım ozel msjla ıkısınede bak bakm gelmemısse resmlerı tek tek atıcam bıda maılle

hmmm ıyı yapmssn tatlm
ne gycen anlat bkm
:KK70:

sadece üst bluz aldım eteğin üstüne. oda gri. siyahlı beyazlı bişi. =)) Takı falan almadım. Alırmıyım bilmiyorum. Evden de uydurabilirim bişiler.

ohh güle güle kullan bebğim hadi bakalım herşey çok güzel işallah pazartesi resimlerini bekliorum artııkkkkkkk ha ona göre kötükedihüso :teytey: :teytey:

Seçilim bana kalsa cumartesi akşam onlar gidince resimleri atıcmada elime geçmez ozamana =)

hiç masrafa gerek yok adaşım uydurursun sen takı olarak bişeyler
isteme sonuçta yani
bide fön çektirirsin
oh tamamdır

nayırrrr seçlm söleme ben bısey yapmadımmmm :roflol:

dicem dicem sen görürsün heheheh kötükedihüso:jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: delikafadulden sırnaşık şey

pırlantacıım resimelrin ne zaman çıkarsa mutalak görmek istiorum valla çok merak ediyorum yafff

dicem dicem sen görürsün heheheh kötükedihüso:jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: delikafadulden sırnaşık şey
pırlantacıım resimelrin ne zaman çıkarsa mutalak görmek istiorum valla çok merak ediyorum yafff

seçilcim yapmazsak böyle şeylerrr :roflol: :roflol:

:teytey: neyse bana ist.u güzel gezdirirsen belki düşünebilirimmmm CADIARZU :roflol: :1rolleyes: :sm_cool: :tomato:

:teytey: neyse bana ist.u güzel gezdirirsen belki düşünebilirimmmm CADIARZU :roflol: :1rolleyes: :sm_cool: :tomato:

ayıpsın yavrum kaydirigubbakcemile5
cuma günü otobüsten indiğin andan itibaren dile benden ne dilersen
Şeniz

canım ben cuma günü geliceğim sende cuma günü çalışacağın için alsı alacak beni öyle konuştuk en son yerimseniben

ctesı olurda sen calısırsın ısın falan olr dıye
cuma gunu ızın alcak secıl
cuma oglen bıncek otobuse
aksam burda olcak benım ıs cıkıs saatımden bı saat snra
bende ısten ckıp onu alcam
o gece mısafrm olcak
sonrakı sabah 9da beraber gtcez kuafore :)
olur ya cnm sennde ısın olr flan dedm kız bnm nısanm ıcn gelıo snucta
olmazdı yanı ole
o yuzden mısafırımı kendm karsılayaym dedm

daha yeni belli oldu zaten spedim.cumartesi çalışıyosun sabah karşılamak zor olur diye seçilde cuma izin alıp cuma akşamı burda olacak

X