Sipaydi ye Yardım lütfen

ayyyy sağol bebğim yaaa demen yeter bebğimm yaaaa ben hala düşünüorum ist.a arabaylamı gelsem die şeytan dürtüo valla şimdi senin nişana ne kadar kaldı bebğim ???

4 ay 1 haftam kaldı canım :)
kuzum arabayla gelmek ayrı bı zevk ama
ben ıstemıyorum ya gelmenı tek basına arabayla
uzun yol sonucta
bak tırlardan kamyonlardan zor olur bence
:KK43:
gel otobusle kuzm ya
yada arabanıda otobusun bagajına at :KK70:

ahhahaah bu aksam askım uzun yola cıkcak ya
aklım hala orda
kafayı yedım
4 hafta 1 gun evet :roflol:

dedim bende bu ne dio ne 4 ayı allah iiliğini versin kız aslıııııııı :roflol:
ya bilmiorum ki valla zaten gelirsem de otobandan gelirim otobandad hem basıp gelebilirim 120 ile hemde tır ve kamnyonlar otobanda benzin daha çok yakıyorlar die o yoldan gitmiolar yaniiii
kızılcahamam yolundan gidiolar tır ve kamnyonlar o yğzden tır ve kamyonlar yolumda olamayacaklar ancak olursa bi otobüsler olur o kadar onlarda beni ürkütmüo zaten ya bakalım yaa kafama ne eserse onu yaptıım için o zamanki psikolojime bağlı sanırım :sm_cool:

1419.jpg

dedim bende bu ne dio ne 4 ayı allah iiliğini versin kız aslıııııııı :roflol:
ya bilmiorum ki valla zaten gelirsem de otobandan gelirim otobandad hem basıp gelebilirim 120 ile hemde tır ve kamnyonlar otobanda benzin daha çok yakıyorlar die o yoldan gitmiolar yaniiii
kızılcahamam yolundan gidiolar tır ve kamnyonlar o yğzden tır ve kamyonlar yolumda olamayacaklar ancak olursa bi otobüsler olur o kadar onlarda beni ürkütmüo zaten ya bakalım yaa kafama ne eserse onu yaptıım için o zamanki psikolojime bağlı sanırım :sm_cool:

Canım ben korkuyorum ya ne bılım bilmiyorumkismile

Aminnn..... :Saruboceq:

[ı]ıŞte aslıcıım korkarsan ayapamzın zuzum bu ıŞlerı ben korkmuyorum gayet sakın ve yavaŞ kullanırsan anı hareketler yapmazsan dıkkatlı olursan hıÇbıŞey olmuyor valla deneedım gÖrdÜm ben yaa bakalım yaa o cesaretı kendımde bulursam gelırım ama bunada annemler ızın vermez sanyorum ece kız senınde cuman hayır olsun bebeĞım [/ı]

annenler nıye ızın vermez canım
ıstanbula gelmenemı ızın vermez yoksa arabayla gelmenemı :uhm:

canım daha yeni kullanmaya başladımya arabayı o yüzden hani tecrübem yok die arabayla gelmeme belki izin vermeyebilirler yanii oda hani benim iilim için zaten opuyorumnanaktan

Kızlar isteme tarihi 24 Nisan Kısmetse. Ben ne giyicem ya karar veremedim. Daha doğru düzgün biyerleri gezemedim. Ne giysem acaba ya =)) Dizlerde bi elbise düşünüyorum bulabilirsem güzel bişi.

Ece benim isteme olucak. Yüzük filan takmıcaz o gün. Kayınvalidem hediye bişey takıcak o günün anısına. Söz nişan bir olucak.

X