Sipaydi ye Yardım lütfen

Ama nişanlığımda sorun çıktı son anda siz siz olun kızlar benim gizibi denemeden almayın mağazadan:KK43: Rengi yok diye iki gün sonra getirdiler istediğim rengi bende nasılsa aynısı diyerekten aldım denemeden bi giydim off offf elbise söküldü yeniden dikiliyor resmen:KK43:

Ama nişanlığımda sorun çıktı son anda siz siz olun kızlar benim gizibi denemeden almayın mağazadan:KK43: Rengi yok diye iki gün sonra getirdiler istediğim rengi bende nasılsa aynısı diyerekten aldım denemeden bi giydim off offf elbise söküldü yeniden dikiliyor resmen:KK43:

aaa ne gıcık bi şey, neyse boşver artık aksilik o kadarla kalsın canım, nazarlık olsun. canını sıkma :nazar: opuyorumnanaktan

Kızlar makası kurdeleyle sarmak istiyorum. Herşey güzel hoşta sardığım kurdeleyi nasıl sabitleyip tutturucam, bileniniz var mı??

Kızlar makası kurdeleyle sarmak istiyorum. Herşey güzel hoşta sardığım kurdeleyi nasıl sabitleyip tutturucam, bileniniz var mı??

ya valla ben de yarın hazır süslenmiş makas var mı diye çeyizcilere sorucam yoksa da bi fikirleri vardır herhalde.

chance becerikli biri olsam bi akıl vericem de, el becerim yoktur ki :KK43: keşke kızlar online olsaydı...

isim+anne demek istiyorum ne dersiniz? yanlış mı anlar? karşılıklı oturcaz, bi kuple resmiyet kalsın diye... az kaldıııı... p.tesi istemeye geliyolar ohaoldumsmile

bende normalde anne diyorum ama birine anlatırken isim/annem diyorumm
ama zorluk çekmedim hakanda sağolsun ben den daha iyi bu konu da

Ben güler teyze diyorum =))
Ozaman anne diyebilecekmiyim bilmiyorum =))
Yada güler anne derim diyemezsem.

ben o yüzden tanıştığımızda hç bişey demedim zorlanmayom diye

canım hiç uğraşma hazırları heryerde var :kedi:

ya valla ben de yarın hazır süslenmiş makas var mı diye çeyizcilere sorucam yoksa da bi fikirleri vardır herhalde.

chance becerikli biri olsam bi akıl vericem de, el becerim yoktur ki :KK43: keşke kızlar online olsaydı...

Kurdeleyi sarması kolayda, onu sabitlemesini bir türlü beceremedim. Ben sordum hazır bulamadım buralarda. Nasıl yapıcam bilmiyorum da... Yarın kızlar yardımcı olurlar umarım...

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey::nazar: 10.04.2010 Cumartesi Chance21- SON 2 GÜN :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 11.04.2010 Pazar Laydy- SON 3 GÜN :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 18.04.2010 Pazar Clementine212 :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 15.06.2010 Salı Ece :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 29.06.2010 Salı Hiloss :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 17.07.2010 Cumartesi Lirean :nazar::teytey:

sipaydi, çok teşekkür ederim. Ah bide anlayabilseeemmm.... Kafam o kadar dolu ki,aklım almıyoorrr...

ince kurdele aldım beyaz ve kırmızı makası beyaz kurdele ile sardım bitim kısmında bağladım iki ucunu. sarmayı alt tarafta bitirdim bağladım uzun uzun bıraktım sonra o kısımda kırmızı kurdeleyi geçirdim bağladım uzun bıraktım kurdeleyi yine püsküllü oldu. zaten eline alınca sarmak için fikir geliyo canım. biraz kayıyo birinin tutması gerekiyor.bu arada makasın sapı saracağın kurdele ile aynı renk olsun çünkü saramadığın yer olursa abes durmaz.

Böyleymiş yapılışı ama????

sipaydi, çok teşekkür ederim. Ah bide anlayabilseeemmm.... Kafam o kadar dolu ki,aklım almıyoorrr...

ince kurdele aldım beyaz ve kırmızı makası beyaz kurdele ile sardım bitim kısmında bağladım iki ucunu. sarmayı alt tarafta bitirdim bağladım uzun uzun bıraktım sonra o kısımda kırmızı kurdeleyi geçirdim bağladım uzun bıraktım kurdeleyi yine püsküllü oldu. zaten eline alınca sarmak için fikir geliyo canım. biraz kayıyo birinin tutması gerekiyor.bu arada makasın sapı saracağın kurdele ile aynı renk olsun çünkü saramadığın yer olursa abes durmaz.

Böyleymiş yapılışı ama????

Canım sakin kafa ile bi daha oku bana sorarsan anladığım.

Sonuna kadar sarmış sonunda seni yapıştıralım dediğin yeri de düğüm atmışyerimseniben
aslında dediğim gibi internet sitelerinden bile alabilirsinz aynı fiyata gelir zaten zemuszemus

selam kızlar ben kaçıyorum uğrarım yine opuyorumnanaktan

Günaydın kuzum sen bu aralr bizimle hiç ilgilenmiyorsun :eek:lmaz::1no2:

aslıcım nasılsın ŞenizŞenizŞeniz

günaydın kızlarrrrrr heyoooooooo heyooooooo yarın direksiyon dersim bitio elinde sonunda artık pazartesi günü kendim gidip gelicem işe ohhhh beeeeeee zemuszemus

iyiyim gizemcim sen nasılsın. ?

Seçilim oh valla. Hayırlısı olsun canım. Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Allah

X